herpes..rady...

evička

no čawko, ak ti môžem poradiť tak podľa mňa najlepšia mastička je PM PROPOLIS Antiherpess.... je fat naj lebo keĎ mám herpes tak si ho s ňou večer natriem a ráno je už preč:) fakt odporúčam:)

prosiiiiiiim

no nikto mi nevie poradit s tymi chrastickami?
inak mne sa "heprak" vysusil za JEDEN DEN :) podchytila som ho este hned rano mastickou zo soli z mrtveho mora a sem tam som to potrela olejcekom 100% tea tree oil...uz ma trapia len tie male chrasticky :( nechcem ich tam :(

zuzka_m

ja som si vzdy kupovala vseliake masticky, napriklad aj herpesin, alebo duvira, ale vobec sa mi nepacili, lebo ono sa to po nich len nafuklo a zbavovala som sa toho potom aj 2 tyzdne :(( ale prisla som na to ze ked si zacnem hned od zaciatku davat aknecolor, a ked som napriklad vonku tak dam len tensiu vrstvicku aby to nebolo tam moc vidiet. ma to hned 2 vyhody, zakrije to herpes takze je menej vidiet a vyborne ho to vysusi za 3-4 dni. alebo este podobna super vec je aj obycajny korektor.

prosiiiiiim

potrebujem radu:
Do zajtra vecera sa potrebujem zbavit chrasticky po herpese :( neni velka, ale je :(
teraz si na nu prikladam harmancekovy caj, ale vyskusam aj nieco ine....ak mi poradite :)
dakujeeeem

lucka

ahoj, mne pomaha taka vodicka z konope, da sa kupit v lekarnach alebo v ezoterickych obchodoch, je fakt dobra, mna herpes prejde za 3 az 5 dni