som hamblivy

Príspevok v téme: som hamblivy
hamblivec

ludia potrebujem poradit.mam 16 a ona tiez.dokonca sme spoluziaci.a ja jej nemozem odolat.zboznujem ju.mam ju rad.ale neviem ako jej to mam dat najavo.boli sme na skolskom vylete a ona lezela vedla mna.a ja hlupak som nevedel ako jej to mam povedat ako jej to dat na javo.dokonca som ju hladkal.a je tu este jeden problem.ona ma priatela.mozno je to aj preto ze jej to nechcem povedat.nechcem mu to pokazit.viem co je to prist o babu a nechcem aby to vedel on.a mozno preto by sa trapila aj ona a to nechcem.tak co si o tom myslite??som maximalny kreten alebo sa mi to iba zda??

januskaaa

ach zlatino dominik..keby si aspon ten pokecovsky mail nedaval ...

a pre ostatnych "nestastne zamilovanych" : ja si myslim,ze by ste mali dat tym dievcatam pokoj...maju svoj zivot vedla niekoho ineho a po svete chodi vela inych bab,ktore su osamotene a hladaju lasku..len treba otvorit ocka :) good luck :)

tutu18

ja mam rovnaky problem ako ty,tiez sa mi strasne paci spoluziacka,sme docela dobri kamarati,ale vzdy ked mam sancu jej to povedat tak ...,neviem mozno keby mi dala nejaky signal ze sa jej pacim.Ked jej nieco pochvalim,vlasy alebo oblecenie,tak je akasi odmerana.Bojim sa jej to povedat aj preto ze myslim ze viem co povie---nie!!!

hamblivec

jj tak to asi ostanem sam do konca zivota.ale ta tuzba ma zoziera.a som uplne bezmocny.a to jej frajera poznam.je v pohode ale ked si vypije tak ju bije a to neznesiem.nechapem precostale ostava pri nom.a vlastne to je jedno.ja mam 16 a to som sa este ano nebozkaval.som fakt veeeeeeelmi hamblivy.

katka.gzd

ony to vedia, baby to vycitia, ale nechcu sa tym zaoberat...su zadane, je im dobre, vasa pozornost im len lichoti...zobudte sa zo sna a chodte lovit inam....;)

stanley1

presne moj pripad .. si jak ja.. neboj obaja sme kreteni :D.. ja jej to tiez nepovim nechcem kamosovi pokazit vztah .