Tlak v hlave a usiach

Príspevok v téme: Tlak v hlave a usiach
iivika

ahojte, uz asi pred dvomi tyzdnami som postrehla, ze sa mi trochu toci v hlave, no neviem ci je to presne tocenie alebo co ale blbo vidim ako keby trochu rozmazane, okrem toho mam taky tlak v hlave a v lavom uchu, niekedy mi je na odpadnutie ale zatial som neodpadla, neviem ci je to psychika al. stres, pretoze som mala dost psychicky vycerpavajuce obdobie.....prosim poradte co robit

eliza67

ahojte ... včera od rána som začala mať divný tlak v ušiach, ako keby som si oboma dlaňami zatláčala uši ... proste ako keby mi vybrovali bubienky v ušiach ... postupne do konca dňa sa to zhoršovalo, úplne mi zavalilo ľavú stranu hlavy, zle počujem, to čo ja rozprávam, počujem ozvenu v hlave a všetky ostatné zvuky mi spôsobujú ako keby bolesť v hlave...popritom, keď chodím, ako keby som strácala rovnováhu ... zatiaľ som nebola nikde, čakám, či to neprejde ... neviem, čomu to mám pripisovať, či prievanu v uchu, alebo je to niečo spojene s vertigom

ahjajjaj

ešte lepšie, k neurológovi potrebuješ výmenný lístok, takže najrýchlejšie takto:
Obvodný lekár: povedať mu svoje ťažkosti, požiadať o výmenný lístok k neurológovi na URGENTNÉ vyšetrenie, to znamená, že Ťy vyšetrí v ten deň, keď skončíš u obvodného a na rehabilitáciu.

ahjajjaj

takže šup k neurológovi, nech Ťa pošle na magnetickú rezonanciu krčnej chrbtice. Dovtedy, kým tam budeš mať termín na rehabilitáciu, nech Ťa naučia nejaké cviky s krkom.

Misulik1310

Aj v ušiach aj za ušami už.. To je ako keby som si nevedela vyrovnat tlak v hlave a ušiach tažko sa to opisuje

Zuzka8

Ak cítiš ramená, kŕčnu chrbticu, šiju a aj hlavu, tak tie partie zvyknú mať spolu súvis.
A to máš tlak za ušami či v?

Mne pomohlo na tieto problémy pravidelné cvičenie.

Misulik1310

Ahoj Zuzka budem musiet neviem co to nieje aj z toho ze si nrviem vyrovnat tlak v ušiach.. Ked nieco robim tak mi uplne zacne tuhnut krku a ramena strasne hned slabost dostavam

Zuzka8

Ahoj Miška, tak choď k obvodnej jej to povedz a ona Ťa pošle. A necítiš tlak aj v kŕčnej chrbtici alebo na trapézoch. Niekedy to býva aj z toho. Tá kŕčna sa spustí pre stres al. pre zlé držanie tela pri chôdzi, v sede.