FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Tlak v hlave a usiach

Pridať do obľúbenýchOdpovedaťObnoviťHľadať "Tlak v hlave a usiach" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    iivika17.06.08 14:50??.??.245.8

ahojte, uz asi pred dvomi tyzdnami som postrehla, ze sa mi trochu toci v hlave, no neviem ci je to presne tocenie alebo co ale blbo vidim ako keby trochu rozmazane, okrem toho mam taky tlak v hlave a v lavom uchu, niekedy mi je na odpadnutie ale zatial som neodpadla, neviem ci je to psychika al. stres, pretoze som mala dost psychicky vycerpavajuce obdobie.....prosim poradte co robit

• .s.l.v15.11.14 21:59??.??.55.97

a este ti poviem ze od chrbtice to nieje ...tie zavraty ...ja som po tazkej operacii chrbtice mam v celom chrbte titanove tice po tazkej skolioze ...a zavraty nemavam ...zavraty mozu byt sposobene aj nejakym telieskom v uchu ...ci cosi take na krcnom mi to vysetrovali tiez ked som mala taketo problemy ako mas ty ...vsetko je hlavne v psychike ...ved mi napis na email 3avril33@azet.sk alebo vitkovicova.s@centrum.sk

• .s.l.v15.11.14 21:53??.??.55.97

ahoj, antidepresiva ti nepomozu neodporucala by som ti to brat....zazila som nieco podobne ..tlak v hlave,pocit na odpadnutie,rozmazane videnie,piskanie v usiach,strata pamati,migreny zo zrakovou aurou ...ale antidepresiva som odmietla ..mala som priatela ktory mi toto vsetko sposoboval tym ako sa ku mne spraval a toto ma trapilo...od kedy sme sa rozisli vsetky problemy su prec...takze hladaj v hlbke svojho srdca co ta trapi a zmen to ...otvor sa novym moznostiam a bud stastna ...ak sa chces o tom porozpravat napis mi na 3avril33@azet.sk vela stastia

• suzankqa15.11.14 13:01??.??.81.189

Ahojte..uz som zufala,uz dlhu dobu mam zavraty,moce ma niekedy sa xutum akokeby som sa vznasala alebo mam pocit padania.je to velmi neprijemne.mam problemy aj s jrcnou chrbticou ale doktor poveda ze je to psyxhika,no ani po 9mes.brani antidepresiv mi tie stavy nezmizli..bojim sa uz vyjst aj von..stale sa citim zle.pravda je ze mam zle obdobie vela stresu ale uz nevladzem ..pomozte mi.je tu niekto s podobnym problemom?

• iivika17.06.08 18:57??.??.245.8

no chcela by som ist, lewbo uz ma to depta.....bojim sa ,ze mam nieco v hlave, ze je to nieco vazne potom sa uz citim ako hypochonder, stale sa pozorujem, sibe mi uz z toho :-((((

• fidka17.06.08 18:52??.??.104.210

tak to máš od krčnej chrbtice a z nízkeho tlaku..navštív neurológa

• iivika17.06.08 18:49??.??.245.8

tlak si meriam kazdy den, skoro vzdy mavam pod 110/60 niekedy az 99/55, mavam aj problemy z krcnou chrbticou, skoro kazde rano ju mam stunutu a ked som chvilo zohnuta a potom sa vystriem blbo sa mi pozera, taky blby pocit v hlave a aj tlak v hlave zo sije az do oci....

• ethel17.06.08 17:54??.??.217.203

v prvom rade si daj zmerať tlak.Horúci kúpel v takomto stave neodporúčam.

• fidka17.06.08 15:38??.??.104.210

iivika...je to určite nejaká psychická porucha..ja trpím závratmi, pocitmy na odpadnutie, srdce mi niekedy búši...a je to vraj psychického charakteru, nejaká panická porucha..tak vyhľadaj psychiatra a netráp sa...pa

• iivika17.06.08 15:27??.??.245.8

no , ibaze ja este vidim ako keby rozmazane, moze to byt zo psychiky?Pretoze mam pocit ako keby som mala psychicku poruchu a uz neviem co s tym....

• trrr17.06.08 15:11??.??.156.16

ja mám tiež tlaky ale na to nič nie je,
    a doktor ti nepomôže, daj si vrelú kúpeľ
    a poriadne sa vyspi, možno ti to na chvílu prejde

• Lohrien17.06.08 15:03??.??.113.197

Ahoj, ja mavam taketo iste stavy a tlaky pri koreni nosa, okrem toho mi praska pri prehltani v usiach, a mi nic nezistili.

Nový Príspevok

NOVINKA! Odteraz môžete ku každému príspevku vkladať aj obrázky.

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov. Pridaním príspevku do diskusného fóra potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasíte s pravidlami diskusného fóra

Článok dňa

Inzercia

15% zľava na kontaktné šošovky.

15% zľava na kontaktné šošovky.

Kontaktné šošovky s 15% zľavou od wallet.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

DERMOXEN s rastlinnými výťažkami je určený pre mužov aj ženy v každom veku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch