FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: tlak v hlave a usiach, prosim pomozte al. poradte

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "tlak v hlave a usiach, prosim pomozte al. poradte " v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    iivika17.06.08 14:50??.??.245.8

ahojte, uz asi pred dvomi tyzdnami som postrehla, ze sa mi trochu toci v hlave, no neviem ci je to presne tocenie alebo co ale blbo vidim ako keby trochu rozmazane, okrem toho mam taky tlak v hlave a v lavom uchu, niekedy mi je na odpadnutie ale zatial som neodpadla, neviem ci je to psychika al. stres, pretoze som mala dost psychicky vycerpavajuce obdobie.....prosim poradte co robit

• Lohrien17.06.08 15:03??.??.113.197

Ahoj, ja mavam taketo iste stavy a tlaky pri koreni nosa, okrem toho mi praska pri prehltani v usiach, a mi nic nezistili.

• trrr17.06.08 15:11??.??.156.16

ja mám tiež tlaky ale na to nič nie je,
    a doktor ti nepomôže, daj si vrelú kúpeľ
    a poriadne sa vyspi, možno ti to na chvílu prejde

• iivika17.06.08 15:27??.??.245.8

no , ibaze ja este vidim ako keby rozmazane, moze to byt zo psychiky?Pretoze mam pocit ako keby som mala psychicku poruchu a uz neviem co s tym....

• fidka17.06.08 15:38??.??.104.210

iivika...je to určite nejaká psychická porucha..ja trpím závratmi, pocitmy na odpadnutie, srdce mi niekedy búši...a je to vraj psychického charakteru, nejaká panická porucha..tak vyhľadaj psychiatra a netráp sa...pa

• ethel17.06.08 17:54??.??.217.203

v prvom rade si daj zmerať tlak.Horúci kúpel v takomto stave neodporúčam.

• iivika17.06.08 18:49??.??.245.8

tlak si meriam kazdy den, skoro vzdy mavam pod 110/60 niekedy az 99/55, mavam aj problemy z krcnou chrbticou, skoro kazde rano ju mam stunutu a ked som chvilo zohnuta a potom sa vystriem blbo sa mi pozera, taky blby pocit v hlave a aj tlak v hlave zo sije az do oci....

• fidka17.06.08 18:52??.??.104.210

tak to máš od krčnej chrbtice a z nízkeho tlaku..navštív neurológa

• iivika17.06.08 18:57??.??.245.8

no chcela by som ist, lewbo uz ma to depta.....bojim sa ,ze mam nieco v hlave, ze je to nieco vazne potom sa uz citim ako hypochonder, stale sa pozorujem, sibe mi uz z toho :-((((

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Vytlač si Wallet kupón a udrž si svoju líniu s jednou kapsulou denne.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

^ Späť na vrch