Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

WINTERIAN... má s ním niekto skusenosti?

martinus2501

firma založená na províznom odmeňovaní čo si vlastne zarobíš a ako rýchlo to zarobíš tak aj to dostaneš, ale na druhej strane tie peniaze môžeš ľahko stratiť ako prídu tak aj odídu, takže už nikdy viac človek bol viac zadĺžený ako zarobil a tuto na SR s mentalitou Slovákov sa človek musí veľmi obracať, poprípade mať talent od Boha doslova ojebať ľudí v tvoj prospech .......zvyšok priaznivcov a z-cov firmy si nechajte svoje bláboly pre niekoho iného.

vygoogluj

no ak si vygooglujete všetko o tejto spoločnosti, tak sa i niečo dozviete, ohľadom tejto novej spoločnosti, o ktorej sa vedú diskusie... z osobného stretnutia mi to pripomenulo 2 podobné stretnutia, ktoré prebiehali na tej istej báze (sú najlepší, najlepšie výhody) a len min. časť z toho čo vám povedia je totožná s tým čo nájdete popísané na stránkach, na ktorých neodpovedajú a neradia len bežní čitatelia, ale aj skutoční odborníci, ktorý o svete financií majú skutočný prehľad...

nikkko

Jasne , v tom nebude problem ked potrebujete pomôct alebo mate potrebu o niejake inf.ohladom Winterianu tak piste na ondrej.p@orangemail.sk.

janulka895

Ahojte ja mam skusenosti so spolocnostou winterian. Je to dynamicky napredujuca firma s velkou buducnostou blizsie info na janula06@azet.sk alebo osobne

janulka895

Ahojte ja mam skusenosti s firmou winterian a je to spickova firma dynamicky napredujuca firma viac info osobne alebo na janula06@azet.sk

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

WINTERIAN... má s ním niekto skusenosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk