RNG, Damian

Príspevok v téme: RNG, Damian
lubos555

Chcem sa Vas opytat, vzhladom na to, ze mam problemy s travenim (aj s klbmi), ale teraz je pre mna priorita travenie..
Uz sam zacina upravovat, ale teraz to akosi stoji..
Vylucil som mlieko so stravy, ale papam jogurty(obcas activia) a pijem acidko.
Ci je zdrave pre creva to acidko a activia, ci fakt pomahaju obnovovat tu mikrofloru v crevach alebo to len zmierni tu skodlivost mlieka alebo to nema ziaden vplyv na zlepsenie travenia.
Dakujem za odpovede a mozu prispievat aj iny:) kazdy nazor ma zaujme.

RNG

chlanidiae aj virusy sa nachadzaju v tele kdekolvek. Su miesta, kde je slabsia obrana a tam sa viac rozmnozia, takze sa to zda, ako keby len tam boli.
A casto sa zamaskuju vo vnutri buniek tak ze bunky prinutia vylucit akesi hlieny ci barierove latky, cez ktory obrana tele"nevidi", takze tam vedia v pokoji prezit aj vsetky pokusy o liecenie.
Preto su tak dolezite "odmaskovace" ako napr NAC(acc=odhlienovac) Samento a Vilcacora alebo enzymi

lubos555

Este by som sa vas chcel opytat..
Kde sa nachadza v tele chlamydia pneuomia,
kde presne ci len tak volne v krvi?
Alebo po celom tele? neviem..

navik

Damian. Čo by si poradil na chronickú hraničnú schizofréniu? Mám na mysli takú tú pasívnu formu s derealizáciou.

lubos555

jaj, no nevsimol som si, lebo som ho necital cely:)
ale teraz mam perno v robote tak si to dostudujem cez vikend dokonca..
a ake su dobre probiotika?

lubos555

agina, akurat som dovolal s pani predavackou:)
damian, no ja som daval prednost mineralke a cajom, zaradim aj cistu vodu do jedalnicka a mohol by si mi dat link na tvoju stranku, vo volakej teme som sa docital, rad by som si ju precital

agina

Probioticke jogurty a acidka obsahuju strasne malo probiotickej kultury.Ked chces dobre probiotika, objednaj si z RNG-ho obchodu.