Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosim o pomoc

majstro

Nie,iba sexuj...Ani sa mu necudujem,ja by som nebol vobec iny....Ako keby to bola pre teba taka strasna obeta,milovat sa s clovekom ktoreho lubis....

bryndzaz

pre pomoc, u mnohích muzov je sex pre nich nieco ako laska, dokonca vravia ze bez toho nemozu fungovat, je to pre nich akoby take sex=laska, a rozvadzat sa kvoli tomu ze mu jednoducho povedane nedas??? a co je sisi alebo je bud daky nymfomaniak a ci co.ja som skusala aj afrodiziaka a nic,podla mna je to iba o vzajomnom vztahu dvoch dotycnych osob.otazka:preco ti to nechyba,ja osobne poznam take zeny co bez toho 2-3krat za tyzden/teda za mesiac nemozu byt, sa ti to s nim nepaci alebo si to odlozila kvoli tomu ze sa rychlo urobi alebo ze ta neuspokoji dostatocne?? podla mna by tam v klude mohol byt daky psychicky podnet nielen u neho ze na teba tlaci a to by nemal- pokial obaja nechcu tak to tiez nema ziadny vyznam--to ako mat sex , ale mozno aj u teba-a tie som spomenula uz vyssie uvedene, skus sa nad tym zamysliet takto, niekto by povedal ze sak mu daj a mas od toho pokoj a je ale podla mna sa skus s nim uplne otvorene pozhovarat, ze, preco tak na tom trva a preco to chce riesit prave tak ako to riesit chce, dla mna to je velmi zalozene nielen na dovere 2ludi ale aby si aj kazdy sam sebe rozumela avedeli sa respektovat, nech sa deje co chce, ale moze to byt naznak aj takej tej malej manzelskej krizy po par rokoch zivota spolu, ak s niecim nebudes suhlasit alebo budes mat na nieco vyhrady, staci mi napisat na mail bryndzaz@azet.sk, papa a drzim ti palusteky, bo to vobec neni lahke

nikoletka

Prosím vás potrebujem súrnu radu!!!S priateľom som sa maznala len rukami a tak..a naraz mal cele prsty krvave az mu tekala z ruk ta krv!Menzes mam dostat az za 10 dni a ja neviem co to je??..prosim poradte mi som strasne zufala a bojim sa toho:(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prosim o pomoc - Fórum - ZDRAVIE.sk