Prospechove stipendium ___ ???

CMu_Q

ten druhy odsek som trosku blbo napisala - ide o to ze: univerzitam stat uz davno poslal peniaze, len sa tvaria, ze fin. prostriedky na stipend. nemaju ... ale to potvrdene nie je....

CMu_Q

cajik - no lebo som pozerala na studijny poriadok a prospechove sa priznava len v oktobri daneho kalend. roka ... a este dnes som mrkla na nastenku a nikde nic. A co som pocula od spoluziakov, povrava sa, ze tohto roku prospechove nebude pretoze skola nedostala peniaze a ze i technicka univerzita a este nejaka tiez toho roku u nas v KE nedostali peniaze na stipeendia...
AJ KED .... este niekde som citala, ze niekt. univerzity peniaze davno poslali, len sa tvaria, ze nemaju peniaze na stipendia.. no uvidime, ale uz prestavam dufat...

pozicka-no nechcem sa nejako zadlzit... bojim sa takych veci...

cajik

Cmu_Q odkial vies ze na nasej skole nie je prospechove stipko ?? Ja tak tajne dufam, ci naahodou, ale mam vysoky priemer takze asi aj tak nic..

CMu_Q

toho roku prospechove stipko nie je? :( ostala som sklamana, lebo peniazky mi vyrazne zlepsili financnu situaciu a teda i moznost studovania na vysokej skole. Socialne stipko mi nepriznali nakolko dostavam sirotske, ale zit len zo sirotskeho je tazke :( ...drvila som sa so zamerom priznania prospechoveho stipka, z ktoreho som si mohla uhradit aspon internat. a teraz nic :(((( ... a ine skoly peniaze dostali,.. je to akosi nefer od statu.

lurika

Hranicu pre nárok na pros. štipendium určuje každá univerzta inak.A ešte sa to i každý rok menilo.Dcéra študuje na UNIKOMEN.4.ročnik a až teraz sa jej podarilo dostať prospech.štipendium 5000 sk a to za obidva semestre dohromady.Priemer mala 1,07.10 000 dostali študenti,ktorý mali priemer 1,00

khadafi

Mne sa zda ze na tej tvojej skole si musis dat ziadost mam tam par ludi co poznam. Najlepsie bude ak sa pojdes opytat na studijne.

moniqa87

jasne, to na zaciatku dalsieho rocnika bvy vam mali oznamit komu udeluju prospechove stipko, u nas vyvesili zoznam vtedy... a ked si zvedava tak sa chod spytat na studijne, ale ziadost davat nemusis

aanetka

janka: myslim ze 1, 44 je vela na ziskanie stipendia, keby ze si mala 1,34 tak snad ano, ale tolko ...to je asi vela na jeho ziskanie. Ziadost sa nepodava, aspon tak to bolo na mojej skole, na studijnom si to sami vypocitaju a ked ti vyjde, tak ta na to upozornia, ziadost sa podava len ak mas zaujem o socialne stipendium... vyska prospechoveho je 5000 a 10 000,- Sk.