Prosim poradte mi...Budem vam vdacny

Príspevok v téme: Prosim poradte mi...Budem vam vdacny
tomas21

Caute..poradi mi niekto???Neviem co mam uz robit...Mam priatelku 2,5roka a velmi sa lubime,no problem spociva v nasom sexualnom zivote...Nie ze by sme sex nemali..mame ale menej....Ona patri medyi tie vynimky bab,ktore to tak nepotrebuju....A ja nechapem,ze napr.po dlhej dobe lezime spolu v posteli a ju ani nenapadne myslienka na mna :(....Pritom,ja som normalny zdravy chlap..a chcem sa castejsie milovat s priatelkou ako sa miluje kazdi iny,ale proste to nejde:(....Mozno sa aj snazila to napravit niekedy...Ale za nejaky tyzden ,dva sa to opet vratilo do starych kolaji.......Ale velmi ju lubim,ale nechcem ju stratit a to nikdy

tomas21

Nie neberie HAK..ziaden...Aj viem ,ze ju pritahujem predsa,lebo ked uz sa milujeme,je velmi roztuzena a vlhka..priam baziaca po mne....no ale uz koli tomu nechapem....tu jej mensiu intenzitu,-tuzby po mne...este pred samotnym sexom.........Sme spolu tak 3x do tyzdna...zhruba len 2 ci 3 hodinky....a sex mame len asi 2x do mesiaca

moniqa87

tiez s ooo nesuhlasim, niekedy aj ja nemam az tak moc chut, moze to mat na svedomi aj hak, to je samozrejme, ale proste treba na nu skusat nieco nove a ked ma nejake obdobie, ze ju sex moc neberie, tak ju nenut, urcite to nie je o tom, ze by si ju nepritahoval, alebo by ta mala menej rada, nezalezi totiz od kvantity sexu ale od kvality...

marisssa

tomas21-- uplne s tebou suhlasim, naozaj by som to spolu nepriradovala. teda nedavala by som to tomu za vinu, je to hlupost!
veru, niekto to potrebuje viac, iny menej..no ved skus jej navrhnut nejake afrodiziakum, ak ste este neskusali:-)
a berie antikoncepciu?

tomas21

To som zas opacneho nazoru lebo Myslim si,ze intenzita sexu nezavisi na laske...Urcite nie...niekto ma proste sex radsej druhy nie.Na to poznam svoju babenu az m oc dobre...a viem ze ma lubi........Proste su len typy bab ktore to tak nepotrebuju a ja sa snazim hladat riesenie.....

caliber

Ak ju milujes tak ako pises...budes sa jej musiet prisposobit..aspon do tej chvile kym sa sama nerozhodne zmenit postoj k sexu.Neviem ci to co pises je pravda...je to len tvoj nazor a chyba moze(nemusi) byt v nej.To ale vies ty , nie my :) Nutit je nemozes, mozes sa s nou o tom porozpravat ale ak to nie je z jej strany spontanne tak pravdepodobne i ked zmeni nazor tak ho zmeni \"koli tebe\" a to nechci..aby to robila \"nasilu\" koli laske.Takze ostava ti len prisposobit sa.Sex je chulostiva vec a moze vztah nahlodat...poviem ti tak.Vztah je ako trojuholnik.Ma tri strany.Laska,Dovera,Sex..ak jedna z nich nefunguje vztah je neuplny-resp. sa zacina rucat.A minimalne aspon jedna strana zacne mat pocit ze mu nieco chyba...tam uz je riesienie len medzi nimi :) tak sa maj.drzim prsty Tomas...

marisssa

nuz my baby to nepotrebujeme tak ako vy chlapi.my mame v hlave aj ine veci,ako sex:-))
ja pijem aspon afrodiziakalne caje a zmenila som antikoncepciu..
a rozpraval si sa s nou o tom?

caliber

Ak ju milujes tak ako pises...budes sa jej musiet prisposobit..aspon do tej chvile kym sa sama nerozhodne zmenit postoj k sexu.Neviem ci to co pises je pravda...je to len tvoj nazor a chyba moze(nemusi) byt v nej.To ale vies ty , nie my :) Nutit je nemozes, mozes sa s nou o tom porozpravat ale ak to nie je z jej strany spontanne tak pravdepodobne i ked zmeni nazor tak ho zmeni \"koli tebe\" a to nechci..aby to robila \"nasilu\" koli laske.Takze ostava ti len prisposobit sa.Sex je chulostiva vec a moze vztah nahlodat...poviem ti tak.Vztah je ako trojuholnik.Ma tri strany.Laska,Dovera,Sex..ak jedna z nich nefunguje vztah je neuplny-resp. sa zacina rucat.A minimalne aspon jedna strana zacne mat pocit ze mu nieco chyba...tam uz je riesienie len medzi nimi :) tak sa maj.drzim prsty Tomas...