vytoky,bolesti vajecnikov

xxxy

Halo, vie mi niekto poradit? Co Vam pomohlo? Mali ste niektora taky problem? Nemali ste potom napr. problem s otehotnenim?

xxxy

JA MAM TIEZ PROBLEMY PODOBNE VASIM. NETVRDIM ZE CASTO. NIEKEDY MI DLHSIE OBDOBIE NIE JE VOBEC NIC A INOKEDY SA Z PROBLEMOV NEMOZEM DOSTAT AJ 9 MESIACOV. NECHCEM TO ZANEDBAT, PRETO IDEM VZDY K LEKARKE. TERAZ MA TIEZ POBOLIEVA NIEKDE V KRIZOCH A NIZSIE AZ NIEKDE NAD ZADKOM A OBCAS AJ NIEKDE V PREDU MA PICHNE. NAJHORSIE NA TOM JE TO, ZE MA TO UZ NEBAVI A NEVIEM, AKO BY SOM SI POMOHLA. MYSLIM SI, ZE MAM NIEKDE ZAPAL, ALE NEVIEM PRESNE, KDE, CI V POSVE ALEBO NIEKDE V MOCOVOM VYVODE ALEBO V BRUCHU. DETI ESTE ZATIAL NEMAM, ALE URCITE ICH CHCEM MAT, NO MAM NIEKEDY OBAVY KVOLI TYMTO PROBLEMOM.

Ivka 1

Fadrna skús produkty na prírodnej báze.
Viem,čo by Ti mohlo pomôcť lebo to,čo zažívaš Ty a veľa ďalších žien som si preskákala aj ja.

FADRNA

mne sa to taha uz 3roky a stale chvilu dobre a potom zas som stoho hotova.mam dceru ktora ma 1.5roka a ten problem je stale prvy partner bol taky ze ma v kuse podvazdal tak to bolo s neho moj gynekolok mi to povedal ale uz rok a pol snim nesom a probelmi mam stale uz nemam chut ani tabletky brat stale mi dava nieco ine ale len na chvilu mi to zaberie tak neviem co mam robit.

vierkaaa

Ahoj Fadrna... ja mam presne to iste uz par rokov, gynekologicka ti mozno da lieky, lae never ze ti to pomoze, lebo ja som z nich akurat len pribrala a pomhlo mi to na nejakyc ys a potom sa tpo rozbehlo zas odznovu:(

Ivka 1

Bola si u gynekológa? Ak áno,čo Ti predpísal? Ak chceš,môžeš mi napísať na
mail, dá sa pomôcť aj ináč ako chemickými prostriedkami.

fidka

zájdi za gynekológom, určite sa jedná o zápal a nechaj si urobiť citológiu..inak skús kúpeľ v prasličke..pa