,,detske forum o sexe,,

que

Náhodou mne sa tu páčia všetky témy, keď mám blbý deň, pozriem si niečo zo SEXu a Sexuológie a zlá nálada je preč. Jeden sa aspoň skvele nasmeje. Vďaka. Ale robte ako myslíte.

mumacka

mal si zalozit temu sexualita do 16 rokov - zrelsie problemy sa rozoberaju inde, hned by tu bolo kopec prispevkov o tom
kto je tehotny v 15 (tvoj problem) komu praskol kondom(co uz)
komu meskaju kramy(co uz stres alebo kupit test)
kto nevie urobit fajku(hore - dole), ako sa rozist s priatelom(sms- je najlepsia:D)
ako sa spravit(skusat skusat skusat)
komu vyrastli pupaky po zlom oholení intimnych partii (ked ste blby tak sa neholte)
ako sa bozkavat (to pride samo)
kto je atraktivny a kto nie (mas predsa zrkadlo ta so sebou nieco sprav)
co keby sa zalozila tema
-NÁsT
-nad 20
-nad 25
-nad 30
-nad 40
- a SENIORY aj s ich problemamiv intimnych partiach????????:DDDDDD

123456789

podla mna je toto forum nieco skvele, odkedy som to objavila tak kazdy den si to citam aj ked fakt niekedy su to blbosti co tu niektori pisu.ale co uz. sice je pravda ze niekto si tu robi zarty a druhym ide na nervy ale niektori fakt potrebuju radu.a netreba odsudzovat tych mladsich.je to predsa forum pre vsetkych.aj ked ma nazov ze sex... tak fakt sa niektore temy zvrtnu na take co sa sem vobec nehodi a prave to sa mi na tom nepaci.malo by to byt k veci a nie ze tu niekto pise somariny

nada

lol lenze som spomenula ze ked tie temy nie su tie iste v kuse v kuse v kuse napriklad ako s tym tehotenstvom povedala som ze ked su normalne a nie ked si niekto neda pozor a place a mi tho musime pocuvat z jeho nedopatrnosti pretoze neni vyvinuty nema dost informacii hlavne ze si uzije nie vsetci nastrocny mame PUBERTACKE VYJAVY ako ste tho spomenuli

sedmikraska

nada amyslis, ze komu sa chce odpovedat na take somariny, ked tebe sa nechce ani len listovat v starsich temach? Stejne si tam uz casto odpovedate len vy nastrocny, lebo my sme na take temy odpovedali uz 100x! Ja ich uz len preklikavam a krutim ocami alebo na temy ci je niekto tehotny po prstovani odpovedam jednym slovom NIE a hotovo, je to strucne a vystizne

moniqa87

nada, ani sa nam nemas co cudovat, ze nas to uz stve, tu sa kazdy den objavia asi tri temy ktore zacinaju "mozem byt tehotna ak..." a to dokoncenie je vzdy bud palcovanie alebo nejaky chalan sa dotkol v rozkroku baby po tom co si od semena umyl ruky a podobne... je to naozaj hroza a existuje aj take ako vyhladavanie v temach...
koniec koncov, ja som na tuto stranku natrafila tak, ze som nieco ohladne tehortenstva hladala, ale nepotrebovala som zakladat zasa novu temu, lebo sa to dalo velmi jednoducho najst...

nada

ako prepacte ale my mladsi nemame pravo na take veci ci ako??? az mi rozum zastava samozrejme nech neiopakuju tie iste temy a nech si skusia prelistovat ale komu sa v tej kopu chce urcite ani vam nie a nam sa musi pretoze sme mlôadsi ci ako?! a ze su niektore tie temy mladsich trafene je pravda mali by sa zamysliet nad tym ale i vy starsich dakedy hodite temu ze mi rozum pozastavi a za to obuvanie za púravopis ako sorry

hmm...

hehe... fakt! ja som si to ani nevsimla! hlavne ze mu v tej jeho teme, pisem "ze jeden z adeptov na detske forum" :)) ... a on tu teraz robi machra .. ale neprezradi, ze ma tiez 14 ... ci 15?? :)