,,detske forum o sexe,,

mixi

johnym16 hlavna vec ze sa tu ozyvas o tom ze deti vypisuju priblble temy a najlepsie na tom je ze ty sam zalozis temu tehotna panna....no ako sorry ale uz len ten nazov hovori za vsetko....tak sa chod radsej venovat biologii prepac na zakladnej sa to vola prirodoveda a nevypisuj adminovi lebo to by znamenalo ze ani ty nebudes zakladat ziadne temy.....co by bolo v konecnom dosledku na uzitok

hmm...

ok, to je fajn s tym uzamykanim tem, ale aj tak to nepomoze tomu, aby tu vznikali vzdy rovnake, resp. rovnako trapne temy, co zakladaju 14 rocni

johnym16

Oki, už som napísal adminovy, som zvedavy, čo mi napíše. Ja viem že to mysleli tak, aby si každy mohol pozerať históriu a nezakladal duplicitné témy. Ale aj tak za jeden deň je ich tu toľko, že tomu nedokážu zabrániť...Si myslím....

johnym16

Skôr by som uvítal uzamykanie prispevkov ako na iných fórach. To značí, niekto sa niečo opýta, dostane zopár odpovedí s ktorými je spokojný a príspevok uzamkne a hodí sa do archívu alebo priamo vymaže. Editovať ho bude môcť iba zakladateľ alebo admin. Čo vy na to?

hmm...

suhlasim s tebou !! ... navrhujem zalozit temu, kde si budu pisat deti do 16 alebo kolko rokov, ako dat pusu.. ako a kde ju pozvat na rande... ako sa jej dotknut a podobne ... a nech si tam vymienaju rady .. lebo clovek si chce nieco normalne precitat a vsade citam len ci som tehotna ked ma vypalcoval alebo ci mozem byt tehotna, ked beriem tabletky, mali sme kondom a bolo to dva dni po menstruacii ... asi tak

moniqa87

nepovedala by som najst nejake ine forum, ale navrhla by som zalozit taku temu kde by sa decka na svoje banalne problemy pytali a netvorili kazdy den dvesto tem s tym istym obsahom