Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AUTOSKOLA

Príspevok v téme: AUTOSKOLA
nikush

co mam robit ? uz mam za sebou asi 6 jazd ale nevidim ziaden pokrok ! strasne stresujem ... proste sa bojim..neviem rychlo reagovat ...vsetko robit pomaly .. a to je hlavne aby som sa nebala !! ale ja sa toho proste neviem zbavit ! .. :(( .. som total zufala .. ja sa to asi nikdy nenaucim ... :(( .. a tak som sa tesila na vodicak.. ale ked uz teraz sa bojim co bude na skuskach ?? ja to asi nikdy nedostanem !! ..

mirka 23

Ja som si ani po skončení autoškoly nebola istá. Ešte 3 mesiace po tom som všade vozila otca, až potom som si sama sadla za volant. A to som patrila medzi najlepšie v autoškole. Teraz mám vlastné auto a jazdím ako pirát :)
Chce to len prax, hlavne sa nezľakni a hneď po skončení autoškoly šoféruj.

milinka.

Neboj, ja som na tom bola rovnako....dokonca som kiksovala este aj na predposlednej jazde pred skuskami....Na to aby si bola dobrym vodicom- to chce cas a hlavne prax. Po 6 jazdach este nemozes byt dokonala. Neboj. Postupne jazdu za jazdou budes vychytavat " muchy " a na tie sa potom na skuskach pekelne sustredis, aby si neurobila chybu. Ja som si napriklad vsetky chyby, ktore som robila napisala na papier a potom som sa uz len sustredila na to, aby som ich neopakovala. Spravis to, uvidis. Ja som si tiez neverila, ale vsetko je naozaj v praxi.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AUTOSKOLA - Fórum - ZDRAVIE.sk