Vnutorne stehna, nie tvarovat, ale schudnut...?

simkaaaaa

Ahojte cvicim este kratko a niesom spokojna so svojimi stehnami, ako poviem pravdu niedom tučna , s mojin bruchom som skopojna mam tam svaly a je tvrde ako kamen :D len stehna mi robia starosti snazin sa cvicit bravidelne ale bojim sa toho ze neuvidim vysledok nam asi 167 cm a obvod stehnien mam 54 cm a vazim 54 kg to nieje az tak vela ale dajte mi dajake rady :) a este tomi mozno davalo kila do stehien ze som srasne vela jedla sladkosti az teraz som si uvedomila kolko toho bolo ale uz nejem a citim sa lepsie :)

lauris

Ahoj ja mam taký problém meriam 155cm a vážim 53kg obvod stehien mám 53 a mám tučné a kratke nohy .. :-( cvičím 4mesiace ale zdá sa že sa mi stehna zväčšili .. Prosím vás ake cviky sú najlepšie odpoveď !!! :-(

kamoska1

Majka, nemozes mi napisat na moj mail? chcela by som sa opýtať na nejaké konkérne veci, napriklad ci mas vytahanu kozu, lebo ak niekto schudne 26 kil, tak to je fakt maly zazrak....dikes

majkaaa

Vieš,ja keď tu čítam to chudnutie,ako mladé baby chudnú,ježia sa mi všetky chlpy. Hladovky,anorexia,bulímia....hladovkou sa nikdy trvale nechudne,len sa naruší metabolizmus,nastane jojo efekt,alebo sa to dotiahne až k anorexii. Správne chudnúť znamená pravidelne jesť,nenechať telo dôjsť k tzv.vlčiemu hladu,len si rozmyslieť čo jesť.A pohyb,pohyb,pohyb...kardio kombinovať s posiľňovaním a krásne vytvaruješ postavu,schudneš trvalo. Chce to proste zmenu životného štýlu. Ale,samozrejme,ak je väčšia nadváha,ak len nejaké to kilo-dve,cvičiť a trochu znížiť príjem energie.

majkaaa

Z 86 kíl na 60, trvalo to viac ako rok aj pol,ale rýchle chudnutie nie je dobré,ja som poctivo makala vo fitku,aby som nebola mľandravá,podarilo sa mi so sebou urobiť doslova zázrak.Som na seba pyšná a držím si to už štyri roky pomaly,takže bez jojo efektu

stehienko

ja vieem Maji:) ale ja uz cvicim dost dlho a som z toho fakt nervozna:(.. .ale pockam este nejaky cas teda a uvidim co sa spravi:) ale dakujem aj tak:) a z kolko na kolko si chudla?

stehienko

No, to mas pravdu aj ja tam cvicim na stehna:):):) vzdy si tam zabehama potom idem na tie tvarovacie stroje ale zatial ziadna zmena zial:(:( Dufam ze mi niec o pomoze, asi este zmiernim stravu inak to nevidim:(

majkaaa

Mne schudli pri cvičení vo fitnesscentre,sú tam na to stroje. Ale zrejme závisí aj od toho,aký si typ postavy,ja som dala celkovo dolu veľa kíl,ale dobre som sa popasovala aj s vnútornými stehnami. Treba na to cvičiť,vlastne tým tvarovaním ich zmierniš,takže skôr tvarovať...