Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

manzel ma nechal..zevraj som ku*va

Príspevok v téme: manzel ma nechal..zevraj som ku*va
yeane

neviem co teraz :((..strasne ho milujem,mame spolu dvojrocnu dcerku a nechcem o neho prijst..problem je v tom,ze manzelovi sa znepacila moja "praca"..robim v podniku ako barova tanecnica..alebo priamo povedane ako stripterka..vedel o tom od zaciatku a vravel,ze mu to nevadi,ze to chape..a teraz zrazu po piatich rokoch mi toto povie? nechcem ostat sama a nechcem o neho prijst?..mam sa vzdat toho co robim?..ale potrebujeme peniaze a z toho co zaraba on,by sme sotva vyzili..fakt neviem

barbinka

agina, tak však dcérka je asi v škôlke nie? mňa by skôr zaujímalo, že keď muž od nej odišiel, s kým je dcérka v noci,keď ona pracuje.

barbinka

baku ty kde žiješ? a čo si to vymýšlaš? však také nič neexistuje, že sexuálna trénerka. ty už nevieš čím by si argumentovala a začínaš si vymýšlať hlúposti.

baku

faktt

neuveritelne ze este niekto okrem mna a mojho partnera sa najde, ktory to chape.. pride mi to strasne povrchne brat to len tak.. vsak je to doktor/ka.. vsak je to jej/jeho praca.. a mile damy, keby urologicka poslala vasho muza za sexuologom a ten by mu odporucil sexualnu trenerku.. ktora by s nim trenovala samozrejme sex.. to by bolo tiez ok ? vsak ona je trenerka, je to jej praca.. nebudeme to zvelicovat ani prehanat vsak je to normal vec..

hmm...

faktt : odporucam ti zajst k psychiatricke...uuups...niee... jedine k psychiatrovi !... nie ze to bude nahodou zena ! .. to by sa uz urcite tvojej zene nepacilo... mal by si sa liecit, lebo to co pises je chore, prehanas to. A co ta tyka baku.. fakt neuveritelne ze ste sa tu vobec dvaja takito nasli.. este jedna poznamka: vsade sa najdu nejaki blbci.. myslim co sa tyka povolani, prace... teda urcite sa najde aj nejaky blbec gynekolog, co svoju pracu zneuziva... ale to neznamena, ze teraz kvoli tomu zavrhujem vsetkych gynekologov, nie? !

vecernica

No tema je o barovej tanecnici a nie o gynekologii.a o jej opusteni partnerom.
Myslim ze z jeho strany to je vyhovorka.Mal sa pri tebe financne dobre zisti od neho co je za tym.... je to vyhovrka Bud ma novu babu ,alebo ziarli na teba lebo si prestal verit ci uz ako muz, alebo ma komplexy ine.Koli nemu nemen pracu ak sa ti paci pre pana jana.Musi ta akcepotovat taku aka s iked si ta uz raz vybral.Men pracu len koli sebe.ak to budes ty chciet

malý

počúvaj ha-ha Ty snáď si sa vrátila z krčmy dobre potúžená a snažíš sa poradiť nešťastníčke,ktorú hajzel manžel opúšťa ani nie z presvedčenia ale zdá sami len z jedného pocitu neuváženého a trucovitého všetci snívame o dokonalom šťastí o plnom živote v láske a porozumení pre lásku a porozumenie nám je náš životný partner, ktorý si nás nás na cestu spolužitiavyvolilä(vyvolila)aj yanne snívala o pravej láske určite tomu chruňovi priviedla na svet zdravé dieťa a určite sa ten chrapúň možno v pretvárke tešil lebo 100%verím, že on pri svojom zárobku nebol živiteľom rodiny to ona yanne ho mohla kedykoľvek poslať k vode a o dcérku jej výchovu a majetnosť by sa určite lepšie ako milujúca matka postarala a ko s takým príveskom ako on Yanne držím Ti palce aby si šťastne vyriešila svoj momentálny žiaľ a staraj sa o dieťa s láskou a milotou vduši i srdci uvidíš , že sa Ti život odmení za túto nemilú skúsenosť s tým hajzlíkom ,ktorý Ti šeptal, že Ťa nesmierne miluje Držím palce moj mail je pravy možeš mi naň kľudne napísať pekný deň

marisssa

fraissee--aj to pochybujem, ked stale dennodenne vidi to iste...ci ho vobec este sex bavi...
ale aj to je len povolanie..

fraisee

teda no ta koza u gynekologa je fakt vzrusujuca.. neviem si predstavit kto tam moze dosiahnut orgazmus, mozno tak ten gynekolog akurat.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

manzel ma nechal..zevraj som ku*va - Fórum - ZDRAVIE.sk