manzel ma nechal..zevraj som ku*va

Príspevok v téme: manzel ma nechal..zevraj som ku*va
yeane

neviem co teraz :((..strasne ho milujem,mame spolu dvojrocnu dcerku a nechcem o neho prijst..problem je v tom,ze manzelovi sa znepacila moja "praca"..robim v podniku ako barova tanecnica..alebo priamo povedane ako stripterka..vedel o tom od zaciatku a vravel,ze mu to nevadi,ze to chape..a teraz zrazu po piatich rokoch mi toto povie? nechcem ostat sama a nechcem o neho prijst?..mam sa vzdat toho co robim?..ale potrebujeme peniaze a z toho co zaraba on,by sme sotva vyzili..fakt neviem

SHAKTI

vadilo by to asi kazdemu chlapovi- ked cudzi muzi obcumuju jeho! zenu.
Manzelovi vysvetli co to znamena ku...
-nebozkava sa, berie peniaze za sex..
Su podla mna dve moznosti-
a/naozaj je za tym nieco ine a toto pouzil iba ako dovod a pri tom to vobec dovod nie je- jeho zbabelost pomenovat problem pravym slovom tak sa skryva za tento argument.
b/ludia sa velmi lahko nechaju ovplyvnit nazormi inych ludi. Ak nepoznate posmesne recicky inych chlapov na adresu vasej zeny...aj toho najsilnejsieho chlapa zacnu tieto recicky casom stvat.

yeane

mimula dakujem..uz som sa snazila najst nieco ine..ale na toto som uz zvyknuta a mam aj celkom slusny plat a cez den chcem byt s malickou..nemam ju ani kde nechavat a nechcem prepast sancu byt s nou..preto mi vyhovuje praca po noci..aa dufam,ze sa mylis barbinka,neviem co by som urobila keby mal inu :(..frontman..preco by ti tak vadilo keby ti manzelka robila stripterku..je to tiez isty druh prace a pokial robi iba stripterku tak je to podla mna v pohode

frontman

moc sa mu necudujem, nechcel by som, aby moja zena robila stripterku.

aj ked, ak mu to nevadilo doteraz, tak je cudne, ze mu to zrazu vadit zacalo.
ktovie, co je za tym? urcite nieco ine

barbinka

možno skutočný dôvod je úplne iný. len toto bolo pre neho najjednoduchšie riešenie ti toto povedať. čo keď si našiel inú?

mimula

yeane.. a to zrazu po tolkych rokoch zistil, ze mu to prekaza? Ach ti chlapi.. mojmu ex stacilo, ze som pracovala v hoteli na recepcii a musela tahat aj nocne.. lebo slusna zena v noci nerobi, iba ku...vy. Tak ja neviem.. skus sa s nim porozpravat, mozno Ti povie, co mu prekaza v skutocnosti. Mozno do neho len kamosi rypali a davali mu rozumy... Lebo u nas to bolo tak. Alebo nech si fesak najde dobre platenu robotu aby si ty mohla robit za 10000 hrubeho...alebo zostala doma pri dcerke. Alebo si skus najst nieco ine ty... len neviem, ci by to nieco vyriesilo... Nuz o.. neporadila som asi velmi, ze? Neboj.. ono sa to nejak utrasie.. ak ta ma rad, bude sa chciet porozpravat ak nie.. nevyriesis sama nic

yeane

ale zo vzduchu sa vyzit neda..mame vela dlhov,platime hypoteku..a nie som si ista,ci ma on lubi po tom co mi povedal