Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako drzat jazyk za zubami?

Príspevok v téme: Ako drzat jazyk za zubami?
pusinka

Ahojky....no chcela by som sa opyytat ci by ste mi vedeli poradit...ja mam taky problem ze ja vsetko vyzvonim...ako nie tak ze tajomstvo alebo nieco to viem udrzat...ale ked nieco je nejaka situacia....tak proste...hlavne ja mame musim vsetko povedat a neskor to lutujem lebo som chcela aby to nevedela...uz envem co s tym mam robit:(

Dr jajboli

to nie je zlozvyk, to je pekný vzťah!Časom sa zmení, keď budeš mať priateľa, rodinu a tak. Nech ťa to netrápi. A my ženy sme jednoducho také, s podrezanými jazykmi. Tak nás stvorili:)))

pusinka

thak ja prave ekd kamoske poviem tak z toho si nic nerobim lebo zase vjem rozoznat komu co povedat....ale ano...je to priatelsky vztah ale zase nemusi mama vsetko vediet,chcem si nieco udrzat aj pre seba no..ked ma daco stve jej nepoviem ale ekd ma to tesi a tak tak to jej musim hend povedat:(jhoj...nevem sa toho zlozvyku zbavit:(

Dr jajboli

To, že mame všetko povieš, je to pekný. priateľský vzťah a to nikdy neľutuj, pretože mamine môžeš dôverovať. Ona ťa nikdy nepodrazí, len podrží. A ona to určite ďalej nepovie, už len kvôli tebe. Ja to schvaľujem. Aj ja mám dcéru, aj syna a všetko mi povedia a to sú už dospelí. Neboj sa, keď budeš staršia, budeš vedieť, čo komu povedať. Ale rozhodne ti doporučujem povedať niečo, čo ťa tlačí na jazyku radšej mame, ako kamoške, ktorá ťa môže podraziť, resp. zvrtnúť všetko na teba, proti tebe a tak. To priateľstvo s kamoškou nemusí trvať večne, hlavne keď sa zamilujete do jedného chlapca-napr. Takže to vykecávanie sa mame ti schvaľujem a nič neľutuj, čo povieš mamke. Dôveruj jej.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako drzat jazyk za zubami? - Fórum - ZDRAVIE.sk