Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Renáta Terkošová-Medzilaborce....

ivicka

Ďakujem...už to nieje aktuálne...a ospravedlňujem sa machulke, pipine, minnie mys a aaaaale...že som vás oberala o váš čas..len som chcela poradiť, a keď sa dá nejako daná téma odstrániť...tak to odstráňte, alebo poradte ako ju odstrániť...pekný večer

aaaaaale

Pravda je ,ze su tu ovela hlupejsie temy.Ale toto je len odraz inteligencie .Si myslis ,ze by dotycna chcela byt takto zverejnena....boze to je strasne.Daj to do Posta pre teba.......:)

minnie mys

Sorry Ivicka...ale suhlasim s ostatnymi...ludia su tu sice na to aby ostatnym pomahali, ale najma v oblasti zdravia, ci citovych problemov atd...Sorry, ale keby si tu fakt kazdy zakladal lubovolne fora uplne od veci, tak by sa tu stratil vseobecny prehlad...Ja som napriklad do tohto tiez nazrela preto, lebo som myslela ze je to nejaka dotycna lekarka, resp.liecitelka atd a nie nejaka tvoja znama s ktorou si stratila kontakt! Prepac, ale toto sem naozaj nepatri...a este ti urazas ostatnych. To si zajdi na pokec, a daj do vyhladaca ludi z medzilaboriec ci okolia a pytaj sa ich...na to je omnoho vacsia pravdepodobnost, nemyslis?! Staci len hladat a mysliet...vela stastia.

ivicka

a keď ťa niejaká téma nezaujíma..tak ti nikto nekáže pozerať do nej, alebo do konca písať svoje pripomienky...ja som slušne poprosila o radu..ak by ju náhodou niekto poznal...ok...

ivicka

aj bez vás viem, že existuje tel.zoznam...ale tam žiaľ není, a k tebe machulka006...buď taká láskavá a nestaraj sa...niekto zakladá ešte banálnejšie témy, ako je tá moja...a oveľa viackrát sú na disk.fóre a zato sa do toho ja nestarám..tak sa ani ty nestaraj..a na matriku asi nezájdem...keď som v zahraničí ty múdra...

machulka006

ivicka: ja by som sem tú tému založila ešte minimálne 150 krát, možno sa ozve... zájdi na matriku. alebo použi telefonny zoznam...
ak ti na tom záleží tak veľmi, snáď nechceš čakať kým sa ti ozve niekto na nete...

ivicka

to mi chcete povedať, že tu na nete nieje nikto z Medzilaboriec, kto by ju mohol poznať..bola slobodná mamička a mala ségru aj brata...prosím, pomôžte...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Renáta Terkošová-Medzilaborce.... - Fórum - ZDRAVIE.sk