Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hydratacny krem na zmiesanu tvar... aky?

gabona1

Ja odporúčam krém Nuance, je to výborný krém z lekárne, mám už druhý balenie zakúpené. Veľmi dobre mi sadol na moju pleť, mám ju viditeľne krajšiu po polroku. Vyskúšajte, nie je ani drahý až tak.

Sabinka 852

Za mňa vyhráva značka Avéne alebo ešte Bioderma.Ich výrobky sú pomerne drahé, a preto to väčšinou objednávam cez notino.sk ( starý parfums.sk) , kde to majú za lepšiu cenu ako v kamenných obchodoch. Mám pre teba aj zľavu na nákup, keby si chcela ušetriť pár euráčov :) www.zlavove-kody.sk

maculka

pouzivam krem Miracle a Élégance obidva su vynikajuce som snimi maximalne spokojna , mam zmiesanu plet a aj trochu problematicku.. mne sadli tieto kremy a pomahaju.. maju cisto prirodne zlozenie a dlho vydrzia netreba nanasat velke mnozstvo kremu .. ak sa rozhodnete vyskusat najdete na stranke ----------- happyskin.sk --------------

Silva0

Poradim seriu kremov Dobrodeja od Sibircanka, daco z toho si vyberes, zavisi aj od veku. Krem je dobre nanasat s kvapkou vody, vtedy ma lepsi ucinok.

alenka_radska

diky, super hned sa asi vrhnem na objednavanie :D vidim ze je to aj netestovana kozmetika.... penazenka bude zase plakat tento mesiac

laurittko

Moja mama už roky používa tento, naviaj je prírodný a bez patrabenov :-) priody. sk/pletove-kremy/204-priody-intenzivny-prirodny-hydratacny-krem-s-12-rastlinnymi-extraktmi-a-vitaminom-c-15-8588006372045.html základom je dostatočne hydratovať, uvidíš že potom sa ti pleť vyrovná

alenka_radska

Ja veru neporadim, ale pridam sa k dotazu. Hladam tiez hydratacny krem na plet ktora sa niekedy masti a niekedy ju mám uplne vysusenu. Bola by som radsej ak by bol nejaky bio, prirodny. Dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.