Hydratacny krem na zmiesanu tvar... aky?

maculka

pouzivam krem Miracle a Élégance obidva su vynikajuce som snimi maximalne spokojna , mam zmiesanu plet a aj trochu problematicku.. mne sadli tieto kremy a pomahaju.. maju cisto prirodne zlozenie a dlho vydrzia netreba nanasat velke mnozstvo kremu .. ak sa rozhodnete vyskusat najdete na stranke ----------- happyskin.sk --------------

Silva0

Poradim seriu kremov Dobrodeja od Sibircanka, daco z toho si vyberes, zavisi aj od veku. Krem je dobre nanasat s kvapkou vody, vtedy ma lepsi ucinok.

alenka_radska

diky, super hned sa asi vrhnem na objednavanie :D vidim ze je to aj netestovana kozmetika.... penazenka bude zase plakat tento mesiac

laurittko

Moja mama už roky používa tento, naviaj je prírodný a bez patrabenov :-) priody. sk/pletove-kremy/204-priody-intenzivny-prirodny-hydratacny-krem-s-12-rastlinnymi-extraktmi-a-vitaminom-c-15-8588006372045.html základom je dostatočne hydratovať, uvidíš že potom sa ti pleť vyrovná

alenka_radska

Ja veru neporadim, ale pridam sa k dotazu. Hladam tiez hydratacny krem na plet ktora sa niekedy masti a niekedy ju mám uplne vysusenu. Bola by som radsej ak by bol nejaky bio, prirodny. Dakujem

akzujs

ahoj, mam zmiesanu plet a nedavno som sa rozhodla vyskusat kremik od weledy, mandlovy pletovy krem na citlivu pokozku. som velmi spokojna, pokozka sa po nom ukludni, ziadne mastne ani extremne suche miesta, zjednoti celu pokozku. je bez pridavnych latok, vonia jemne cisto

anabela89

Ja nedam dopusti na kremiky od Victoria Beauty moj TOP je s makadamiovým olejom Sedi mi neni ani moc mastny a moc dobre sa vstrebe do pokozky . Odporucam :_)

Petra01

ahoj alina, ja mam doma hydratacny krem od JASON, urcite nevysusuje praveze tu plet rozziari. Neviem ci to maju v kamennych odchodoch ale ja som to objednavala z vasakrasa stranky