MNE Už ASI NIET POMOCI...

Príspevok v téme: MNE Už ASI NIET POMOCI...
ginngi

Zdrawim Vás. Ani neviem ako a kde začať. Asi tým, že mám 18 rokov. Rok a pol dlhý vzťah, s 27 ročným mužom, ktorý ma má rád, aj ja jeho. Akurát nám to neklape... má hroznú povahu. Hroznú v tom, že ma psychicky dakedy tak zdeptá, že neviem už co mam robiť, to som si zvykla... už, ale najnovšie sa dokážeme pohádať aj na tom, aké je vonku počasie. Teraz sme si prešli aj krízou, kedy som sa rozhodla že ho nechám, ale viete... je to ťažké, keď sa predo mnou rozplače- on.. a tým ma akoby obmäkčil a sme zasa spolu. Co na to hovorite? Mám si s nim dať už pokoj? alebo najst nejaký kompromis, Myslite ssi, že je taky vztah normalny, ked je... 2 dni sladký ako med, a potom cely tyzden sa iba hadame? Je to moj prvy, zalezi mi na nom ,ale akosi som zmenila uz aj nazory od vtedy, a som prisla na to, ze chcem uplne iny zivot zit.Taktiež ani sex... nevie ma uspokojiť, ani ma nepritahuje.. ..dakujem za vsetky rady..., Majte sa zatial..

jak ja..

nooo.. aby som zacala pekne poporiadku.. ja s priatelom prezivam nieco podobne my sa psychicky deptame obaja..velmo sa lubime a hadame na kazdej hluposti, dva roky je doba..a clovek cloveku lezie na nervy..deptame sa navzajom rozchodom aj ked zvacsa to myslime vazne nikdy to neurobime - akoby nas k sebe vzdy cosi tahalo a zasa sme spolu. Reveme ked chce jeden druheho opustit lebo je to na psychiku tazke a mozno ze aj nechceme byt samy - nedokazeme sa nevidiet jeden den uz si chybame:D . Ide o to ze mozno aj tvoj priatel si mysli ze ked ho opustis ze ina ho nebude chciet a to mu pri rozchode povedz ze si najde lepsie a ze zivot s nou bude krajsi to cloveka utesi:) poznam to aspon na vlastnej kozi - nemam rada rozchody hlavne ked ja som ta odkopnuta - nechapem preco s tebou este je a preco si nenasiel zrelsiu zeny - mozno sa chce este citit ako dvadsatrocny zhyralec. A to s tym psychickym vydieranim - priznajte si to vsetci obcas to robite aj vy. ber to tak ze je prilis citlivucky. tak vela stastia v novom vztahu a nezabudaj ze samota boli - no nelaska boli viac:( myslim teraz na toho tvojho priatela. Pa a prajem vela stastia v zivote.:)

moja skusenost...

evka, tak ja som si doposial myslela ze som jedina co ma take stastie ze natrafim na najvacsieho psychopata:) ale ako vidim nie je sam a ani ja nie som sama:)cize musim davat bacha, lebo asi ich beha po svete viac:)

ginngi

moja skusenost... hm, bola by to sranda.. co? keby ze hej, :)) No vidím, že po svete chodí veľa takých čo... nevedia co so sebou... maju nejake psychicke problemy.. a riesia si to na svoch partnerkach... :(

ginngi

ja viem, dáwam Vám všetkým za pravdu... taže... sa budem snažiť čím skôr s ním stretnúť osobne, a pokecať s ním velmi vážne. Aj ked teraz sa vyhýba, lebo... vcera vecer sme mali este debatu..., a som mu pohrozila ze sa uz asi naozaj rozideme.. lebo ma nebavia neustale tie natahovacky. Nahnewal sa... a teraz sa mi ani neozyva.. no aj tak vsetkym dakujem,

victory

myslím,že by si to mala ukončiť...prežila som niečo velmi podobne...mala som 16, on o desat viac, prva skutočná laska...bolo to medzi nami velmi podobne aako u vas,naťahovala som to dva roky...s tým, že už dáávno vedela, že to raz skončí, leen sa bála...tiež sa rozplakal, ked som mu povedala,že to nefunguje a nemá zmysel, sluboval,že sa zmení, aale pokusov o zmien bolo u náás neurekom...prveé dni, týždne boli hroznéé, aale bolo to sprááávne a som rada,že som tak urobila! takže aak vieš, že s ním nechceš byť navždy, taaak to ukonči čím skor...

moja skusenost...

ahoj evka, tak toto ked som si precitala ako keby som to pisal aja, moj ex-priatel ma 27, ja ale 22 , tiez bol moja prva laska, a tak sito vyvadzal ako pises ty..nechodis nahodou s tym istym co som chodila ja?:)