MNE Už ASI NIET POMOCI...

Príspevok v téme: MNE Už ASI NIET POMOCI...
ginngi

Zdrawim Vás. Ani neviem ako a kde začať. Asi tým, že mám 18 rokov. Rok a pol dlhý vzťah, s 27 ročným mužom, ktorý ma má rád, aj ja jeho. Akurát nám to neklape... má hroznú povahu. Hroznú v tom, že ma psychicky dakedy tak zdeptá, že neviem už co mam robiť, to som si zvykla... už, ale najnovšie sa dokážeme pohádať aj na tom, aké je vonku počasie. Teraz sme si prešli aj krízou, kedy som sa rozhodla že ho nechám, ale viete... je to ťažké, keď sa predo mnou rozplače- on.. a tým ma akoby obmäkčil a sme zasa spolu. Co na to hovorite? Mám si s nim dať už pokoj? alebo najst nejaký kompromis, Myslite ssi, že je taky vztah normalny, ked je... 2 dni sladký ako med, a potom cely tyzden sa iba hadame? Je to moj prvy, zalezi mi na nom ,ale akosi som zmenila uz aj nazory od vtedy, a som prisla na to, ze chcem uplne iny zivot zit.Taktiež ani sex... nevie ma uspokojiť, ani ma nepritahuje.. ..dakujem za vsetky rady..., Majte sa zatial..

minnie mys

Podla mna je velmi citovo labilny, podla toho co pises! To nie je dobre! Nikdy nebudes vediet co od neho cakat...Pozor na to...tiez by som na tvojom mieste lovila inde :)...Takze moj nazor znie: pust ho k vode...

kajka

ahoj,o com rozmyslas?Viem,prva laska je prva,ale...depta ta,hadky,neuspokoji ta,nepritahuje ta...sama citis,ze to nie je ono...naco to zbytocne predlzovat,ty nie si asi pri nom stastna a po case by nebol ani on...drz sa papa

stanley1

to ci s nim ostanes je tvoja dilema .. mi nerozhodneme, jak citis tak urob .. na tvojom mieste by som asi kaslal nato .. taky vztah by som nevydrzal

jeeej

Preboha!!! 18 rokov - život pred sebou. Jasné, že to ukonči. To že sa rozplače je jasné vydieranie. A je to divné v jeho veku. Uvidíš o pár rokov budeš sa sama sebe čudovať, ako si to s ním mohla toľko vydržať. Držím palce, nezahadzuj najkrajšie roky života s človekom, kt. je max. zakomplexovaný a ventiluje sa na tebe.