Oral a manžel..

Príspevok v téme: Oral a manžel..
sssss

ČAUKO....chcem sa s vami poradiť, môj problém spočíva v tom, že manžel má rád orálny sex...nevadí mi to, ale keď ho robím ústami, často sa mi stáva, že ho akokeby pokúšem...tie zúbky mi tam zavádzajú..hlavne, keď už je skoro hotový a zrýchlime tempo..poraďte, ako to správne robiť...aby som ho nekusala"""

veruna

baby..nemáte podobnú skúsenosť???-čo s tými malinkými vyrážkami pod hornou perou..mám ich asi 2-také malinké..ani to nevidieť, len to je nepríjemné..keď po tom prejdem jazykom

veruna

Čauko..včera som robila priateľa ústami..a spravili sa mi nejaké malinké vyrážky pod hornou perou...čo to môže byť???, nemôže to byť nej.pohl.choroba..???vravel, že ma nepodviedol....môže to byť aj z boskávania?

vecernica

mojmu zuby vobec nevadia.a vacsine co som poznala.akorat ma vzdy bolia usta:}}....asi som rozmaznana,,,ze ma to tak moc nebavi:}

kamoska1

bože baby, ved sa nejedna o predne zuby, ved to zvlada aj taka, co o tom iba doteraz citala, ze ma dat peru cez predne zuby.....ak ma baba maly chrup, tak chlapa kuse stolickami...teda zadnymi zubami.....a cez tie nepretiahne ani kaskader...:-)

kamoska23

sssss, tak potom uz je tu len jedna moznost robit to pravidelne aby si na to zase prisla ;) prajem pekny vydareny vecer;) pa

sedmikraska

ssss, naozaj pretiahni pery cez zuby alebo jemne vyplaz jazyk cez spodne zuby. Mne raz zubarka povedala, ze mam najmensi chrup aky videla, takze...

sssss

pre kamoška23...neutočím na teba....ale pochop ma, chcem, aby mu bolo čo najlepšie..predtým som to robila nejako bezproblémovo a teraz mi nejak zavadzajú tie zúbky...neviem, čo robím nesprávne...asi som už od toho odvykla...jeden čas som to nerobila..a nehnevaj sa na mňa..pa a pekný večer

kamoska23

preco tu zacinate na mna utocit??nie, mne nevadi ze sa pytas:) ja som Ti len chcela poradit, aby si sa skusila spytat jeho, nic v zlom som to nemyslela.. a akmu to nevadi tak preco to riesis?:) prepac za moje priame otazky, ale nemyslim to zle..

sssss

frontman..dík...používam...neviem, kedysi mi to také problémy nerobilo, robiť to ústami...asi už starnem, alebo čo...alebo žeby mu podrástol???:-))))