Oral a manžel..

Príspevok v téme: Oral a manžel..
sssss

ČAUKO....chcem sa s vami poradiť, môj problém spočíva v tom, že manžel má rád orálny sex...nevadí mi to, ale keď ho robím ústami, často sa mi stáva, že ho akokeby pokúšem...tie zúbky mi tam zavádzajú..hlavne, keď už je skoro hotový a zrýchlime tempo..poraďte, ako to správne robiť...aby som ho nekusala"""

frontman

kusanie nie je moc prijemne, zuby su totiz akurat tam, kde je to najcitlivejsie
:)
pouzivat by si mala hlavne pery a jazyk

sssss

pre kamoska23:::: aj jeho som sa na to pýtala, neboj sa...jemu to vraj nevadí, že to skoro vôbec necíti...a vôbec tebe vadí, že si tu pýtam od niekoho radu??-tak mi nemusíš odpisovať, keď sa ti nechce...na diskus.fóre sa riešia banálnejšie veci..nehovorím o otázkach čo píšu asi nejaké decká a tene prekáža, že ja sa tu na niečo pýtam...nehnevaj sa..je to moja vec

kamoska23

ssss prepac, ale preco sa na detaily nespytas manzela??ci mu to prekaza ked ho hryzies ??alebo ako by to chcel?? myslism ze problemy sa riesia lepsie vo dvojici;)

sssss

a nejaký chlap..by sa tu nenašiel...čo vy nato chlapy....keď vás baba robí ústami a trošku pokúše...nevadí vám to???

sssss

ste zalté....ale ako to teda robiť,keď je väčší..a kúšem ho...keď to má tak rád..možno mám zlú techniku

barbinka

poi: existujú kondómy ddurex performa. sú určené na to, aby chlap dlhšie vydržal. ale neviem, či to funguje.