koniec skoly, zaciatok prace

Príspevok v téme: koniec skoly, zaciatok prace
hladajuca

ahojte. prepacte, prosim vas, ze zakladam takuto temu zrovna sem, na toto forum, ale ak budete vediet a budete taki ochotni, tak mi, prosim, poradte. konci sa skolsky rok a ja si surne zhanam nejaku brigadu. no nijako sa k nej neviem dostat. pozeram na nete ponuky, ale vsetko je nevyhovujuce (bud hladaju vysokoskolakov, alebo treba mat uz ukoncenu strednu skolu s maturitou, alebo je to dost daleko od mojho bydliska a ine). som studentka strednej skoly (gymnazia) v BA, z jazykov ovladam aj nemecky, aj anglicky aktivne, strasne ma bavi praca s detmi, s ludmi, viem si predstavit robit cokolvek. no najviac by ma bavilo, ak by som mohla robit nejaku animatorku v detskom dennom tabore alebo asistentku v detskych kutikoch, lenze tu treba asi nejakych studentov pedagogickej skoly, ze? taktiez vynikajuco ovladam slovensky jazyk a velmi rada by som doucovala nejakeho cudzinca alebo aj slovaka, ale o tom som nic nenasla. prosim vas, nevedeli by ste mi poradit aspon kde hladat alebo kam sa orientovat? velmi pekne dakujem. a este raz prepacte.

asdfjklô

tak sak si daj profesia.sk a daj si tam rozsirene vyhladavanie a uvidis, co ti vyhodi.
a k tym taborom - najdi si rozne cestovky, ktore ponukaju detske tabory a zavolaj si tam, ci maju volne miesta pre animatorov.
a k tomu s. j. pre cudzincov - to by skor bolo vhodne si dat nejaky inzerat do novin, na net abo po znamosti.
viac ti neviem pomoct. vela stastia v hladani.