Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ideal krasy pre muzov

DESmodka

mojmu sa pacia blondinky, ale ja som hnedovlaska - tvrdi ze by ma nevymenil za nic na svete :)... a este ze musi byt vidiet ze sme materske tipy... chapete... panva tvarovana :)..ziadne vychrtle...

kamoska1

mne sa ziadny vztah ani nezacne.....xixixi........som stale sama medzi kopou kamosov a kamosiek, tym to nevadi a vsetci sa vzdy cuduju, ze preco nemam chlapa

kakaove mliecko

No on hovori o tom ze nie kazda musi byt uplne vychrtla...rozumies...niekomu sa pacia anorekticky, niekomu bokate, niekomu aby bolo na nej aj lepsie co drzat atd...neviem nakolko si "silna" ty, pretoze je logicke ze chlapa nebude pritahovat chodiaci balon...ani mna by to v opacnom pohlavi nepritahovalo... a nehovor mi ze ti kazdy vztah stroskota kvoli tomu...zrejme to bude kvoli inemu, ak len naozaj nie si natolko odstrasujuci "tucny"pripad...podla mna to bude urcite o inom.

kamos

Tak to ti poviem uplne presne. Zavisi to individualne na kazdom muzovi. To len zeny si myslia, ze musia vypadat vsetky chudo, abz sa muzom pacili.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ideal krasy pre muzov - Fórum - ZDRAVIE.sk