Bolest semennikov

Mario1222

Dobrý deň, prosím vás môže byť bolesť semenníkov spôsobená herniou ( pruhom ) ? Ďakujem za odpoveď.

kate662

Čaute, môj priateľ mal tiež v minulosti podobný problém, že ho boleli po styku semenníky. Najprv si to moc nevšímal, ale potom už začal mať problémy aj pri močení. Myslel si, že to bude len nejaké prechladnutie a tak začal piť rôzne čaje, ale neprestávalo to. Lieky od bolesti mu zabrali len na chvíľku a nevedel, čo robiť. Po pár dňoch, keď to neprechádzalo, som otvorila teda počítač a hľadala nejaké informácie, stránky a články, aby som zistila, čo môže byť vo veci, lebo som sa bála už aj ja. Natrafila som na dobrú stránku zdravoteka.sk a odporúčam ju prečítať všetkým, ktorí majú podobné problémy. Je to dosť obšírne, dočítala som sa tam o takých veciach, o ktorých som ani netušila, že by mu mohli spôsobovať problémy, ako napríklad tesné prádlo, dlhé sedenie alebo jazda na bicykli. Keď som ju dala prečítať aj priateľovi, rozhodol sa navštíviť čo najskôr lekára a dobre spravil! Absolvoval vyšetrenia a zistil, že na vine je zápal semenníkov. Trocha nám aj odľahlo, mysleli sme už na to najhoršie, čiže nejaký nádor. Po nasadení liečby sa to zlepšilo, no lekár mu povedal, že veľakrát to súvisí aj so zápalom močových ciest, takže užíval aj urologické čaje. Dúfam, že som Vám pomohla a ak by niekto mal podobné prejavy, radšej to riešte čo najskôr s lekárom, aby ste nič nezanedbali. Prajem príjemný zvyšok dňa, držte sa a pamätajte, že zdravie máme iba jedno!

Ja som

Dobry den uz asi pol tyzdna ma boli lavy semenik vacsinou rano na treningu alebo pred a vecer najviac pred spanim. Neviem ci to s tym súvisí ale boli ma aj pri bedrovom klbe ale v predu pri semeniku asi sval. Pri dotyku ma neboli. Mam 15 rokov dakujem za rady

Adam znalec

Pokial je bolest bodava, moze to byt bud poranenie a uraz, alebo zapall.. Obe veci by mal pozriet lekar.. Poskodenie moze byt nebezpecne, zapal by malo par dni uzivania liekov vyriesit.. Podrobne o castych pricinach bolesti tu na blogu -- vimax.sk

riko345

Zdravím! Pred pár týždňami som bol u urologa kvôli bolesti semennika. Predpísal mi liek od bolesti a poslal má domov. Bolesť sa zmiernila vtedy ale nezmizla. Stále má to boli a teraz neviem... za každú radu budem vďačný. Ďakujem

Martin2003

Dobrý deň/večer, chcel by som sa opýtať len, či už niekto mal bolesť vajec, lebo ja to mám práve prvý krát a celkom sa bojím že som dostal pruh, tie vajca ma bolia odvtedy čo som odišiel od priateľky a pri nej som mal asi 3 hodiny stojáka, potom keď už som nemal stojáka, začali ma strašne bolieť vajca, mohli by sme mi prosím niekto poradiť?
Chalan 15 rokov
Ďakujem za normálne odpovede