Bolest semennikov

Adam znalec

Urcite hned k lekarovi - moze tam byt cysta, zdurena zila alebo nejaky uraz, o ktorm netusite, varikokela.. Kadeco, to len tak sam doma neodhadnete.. Zoznam pravdepodobnych pricin u nas na blogu -- vimax.sk

dodo 16

ahojte mam 16 chcem sa len opytat raz za cas ma bolia semeninky a co som tu cital ze to moze byt aj od bicyklovania. chodim vela bicyklovat tak to moze byt aj od toho?

AgreSor

Zdravým chcem sa opýtať....asi 2-3 dni do zadu ma začal bolieť pravý semenik a neviem čím to je .....normalne ma to nebolí len na dotyk....nejaké rozumne rady ?

Banan6666

dobry den chcem sa spytat marodujem uz tyzden a som prechladeny mal som teploty a silnu bolest hlavy boleli ma svaly a klby a teraz ked mi je lepšie zacali ma boliet vajcia....moze to byt prechladenim ? bolest zosilneje ked sa predklonim do predu dakujem

Pomoc123

Ja by som potreboval pomoc respektove poradiť. Dneska rano som sa zobudil nato že ma bolí lavý semennik mam ho napuchnuty a boli ma trosku aj podbrusko na lavej strane ? Neviete co to moze byt ?

zdradca

Chlapi a chlapci uvedomte si ze gule mate len jedny. A je to jeden s najcitlivejsich muzskych organov.
Nebudte zbabelci tu frajerina ide bokom.
Je jedno ci mate 10 ci 100 ak je problem navstivit urologa co najskôr. Co ste nepoculi o rakovine semenníkov, ci prostaty?
Tak ako zeny s malej cisty niekde na maternici mozu prist o vsetky pohlavne organy, tak aj chlapi mozu prist o svoje.
Bolest semennikov vznika najčastejšie, co je stara pravda.
s prechladenia, nosenia slipov/noste trenky nechajte gule volne/ s tesnych nohavic v mieste rozkroku, s bicyklovania, po uraze, s casteho sedenia, apod
To zapricinuje male zdureniny v oblasti varlat, krvne zrazeniny, zvacsene uzlinky v oblasti varlat.
je toho viac ako aj slabe steny žil, vysoky tlak a ine choroby.
jasne ze potom je slaby sex, lebo psychicky sme nevyrovnany a trapy nas to.
tak navstivit urologa aj 10 krat zbytocne ako raz a bude uz neskoro

renko

Je mi 24 rokov odmala mi nerastia moje semena totiz mam z jednich z mala lidi uplne mam male semena asi 2cm nevim taki pocit mam po kazdi sex sa mi zmensuju a odhadu penisu taki mam problem kdiz nestoji je mali asi 5 cm a ked stoji mam asi 13cm normal je to ...alex sexovat mozem ale kratkou dobou asi 1 2 minuti a nekedi kus trochu vic mam holku krasnu nemozem sa stejne odbavit zdicki ja prvni potom abi bola spokojna udelam s prstama abi bola spokojna ...potrebuje pomoc poradte mi co mam udelat proto jaka je to pricina mojom tele dasa tohle viriesit abi moje semena normalne pan doktor kto sa najde mi pomoc v tom