Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samovražda - skoro sa podarila.......

Príspevok v téme: Samovražda - skoro sa podarila.......
anicka47

Bol normalny den, jeden s obycajnych. Malo sa rozhodnut o mojej znamke s matematiky a ja som bola ako na ihlach. Vcera som vsak mala cudny pocit, velmi cudny - ze to nezvladnem. Moja psychika poznacena anorexiou zlyhavala......bola prilis perfekcionisticka. Bola som unavena a bolo asi 24:00 a ucila som sa....a tu mi v hlave preplo - nedokazem sa to naucit....za nic nestojim. A tak som zobrala papier a v hlave mi skrsol hrozny napad - samovrazda........na ten listok som napisala dlhu rozlucku v plane som to mala nechat na stole, nech si to zajtra najdu. Pustila som si do usi Mp3 - ku a pustila morbidnu piesen, zobrala ziletku a.......nedokazala som to. Rano som zobrala list do skoly s tym ze ho kamaratovi odovzdam osobne. Ale akoby sa nieco stalo a ja som ten list hodila do koša. Prišla hodina matematiky a.......dostala som 3 - ku na vysvedceni. Zlomilo ma to.....navonok som vyzerala ako ze mi nic nieje ale......vsetko, chorobu mojho brata a vsetko som si dala do kopy a uz som v kosi hladala ten list. Spravala somsa uz napadne. Dala som mu aj zlaty prsten, ze na pamiatku, on si ho vsak nechcel zobrat. Presvedcna o tom ze kamarat ako ho poznam si ten list ak si ho precita tak o nejakej polnoci, isla som domov s vyrazom ktory naznacol len jedno ze som n dne. Kedze som dobra herecka, mama si nevsimla moju nevyrovnanost. Bola som uz konecne sama doma a rozobrala som ziletku a to ostre som si zobrala do ruky a zaborila do jemnej koze v predlaní a.......krv s nej hned isla....ale nemohla som lebo to velmi bolelo....a tak som v zaplave zufalosti vbehla do kuchyne a zobrala som si lieky - tazke antiepileptikum....5 krat......nebala som sa...vedela som co sa stane....a bola som s tym zmierená.........V tom mama prisla domov a zacal sa hrozny sled udalosti- lahla som si do postele s tym ze ak zaspim nebude to tak bolet ale zrazu zacal mi zvonit mobil.....sukromne cislo.....chytila ma panika - Kto to preboha je???? Bol to kamarat...vyplaseny hlas, argumenty, prosenie......vysvetlovanie......a ja som mu nakoniec(kedze ma znalosti lekara a je velmi mudry) povedala co a kedy som zjedla. Jeho reakcia??? Preboha!!!! Potom mi povedal ze sa mu vybil mobil a ze si ho ide dat do nabijacky a potom mi zavola. Ja som mu uverila. A uz som bola najedena. Mojej mame nasladne nikto volal a sploluziak mi medzi tym zavolal s tym ze to musel urobit za mna.....dlho mi tam nieco vyvetloval a ja som si uvedomilaco som to vlastne urobila, on mi povedal ze musim ist okamzite na vyplach zaludka, ze mi tam posle sanitku, pytal si moju maminu vyplasenu......nasledne mama volala vsade kam mohla, zaviezli ma do nemocnice s tym ze vyplach zaludka - a potom ma poslali za psychiatrickou a ona povedala ze akj sa to bude estwe raz opakovat, pojdem na psychiatriu. Teraz so mdoma a lutujem to ako nic v zivote, uz by som to neurobila, tolkych ludi som ranila, mohla som umriet....nikdy to neskusajte...prosim.

wich

hmm jedna vec je toto co tu splietate a jedna vec je v akej spolocnosti sa clovek pohybuje...koli 3ke by som sa nikdy nezabil sak ja mam 4ku .matke som vysvetlil ze som s toho debil. on pochopila neviem ci by to nefungovalo v jej pripade.a potom su tu podobne vecicky ako EMO..cleveku sa zda ze nic nieje vyriesitelne a potom sa snazi zabijat...samozrejme vacsinou ludia v puberte ..tu to viazne v komunikacii

RNG

Slovenske porekado hovori"co lahko ziskas, lahko aj stratis. Zialbohu, mladi si zovot nevazia, lebo ho dostali bez namahy, zadarmo.
A uctu k zivotu a "piate nezabijes" dnes uci len cirkev, zialbohu.
Kultura, sirena masovymi komunikaciamim dezinformuje mladez a vytvara narocnu,necitlivu, nezodpovednu a amoralnu masu individualistov a spotrebitelov.
Chybni su aj rodicia, co detom nenastepia od mladosti urcite zasady

que

anicka47, je ľahké napísať ti sem akou je trojka z math nepodstatnou zámienkou na samovraždu, aké je to detinské a že je to výchovou, keď rodičia vedú deti k perfekcionizmu a donekonečna od nich niečo očakávajú... Super, tak to by sme mali, ale nie je to tak. Prajem si, aby si sa vedela pozrieť na život ak nie reálnejšie, tak aspoň s istým nadhľadom. Asi vieš, že sa všetko mení a tvoj názor, ktorý máš dnes, nemusí byť názorom, ktorý nadobudneš zajtra. Nemusíš myslieť na vyššie ciele, no z globálneho hľadiska máš pred sebou budúcnosť, aj keď sa ti možno občas zdá nechutná a zbytočná. Každý má na tomto svete miesto, aj keď si to nemyslí. A vymazať sa len tak z reality, nedať tomu šancu, to by si nemala. Mne pomohlo, keď som myslela viac na druhých, najmä na svoju sestru, myslím, že by ju veľmi bolelo, ak by sme už nemohli byť spolu. Skús myslieť v širších súvislostiach a nezmeriavaj sa tak veľmi na konkrétne problémy. Tie vždy vyzerajú obludnejšie ako v skutočnosti sú. Je to ich práca. Prajem veľa šťastia.

vecernica

Ahoj
Prosiiiiiiiim ta 3 ka s matematiky ..Ja som ju mala kazdy rok ,a doma vzdy bolo peklo velike.Moj otec je vyznamny americky profesor matematiky a ja som akalkulicka.Keby som nemala ine znamky dobre tak by som iste prepadla ,alebo mala 4 ku.Proste som akalkulicka.V tom case ked som studovala o dislexsii a akalkuli este nevedeli tak doma bolo peklo, ale zas az tak som to neprezivala.A ak ano v puberte tak som voci rodicom bojovala slovne, hadkami a vsetkym co sa dalo.Trocha sa treba vzburit rodicom ak su dogmaticky ze chcu mat genia doma.Len tolko ti chcem povedat ,vystudovala som dve vysoke skoly, kde som potrebovala matematiku a logiku, ani neviem ako..pisem nespisovne a vobec mi to nevadi..a rodicia si mozu trhnut koli nicomu a nikomu sa zabijat nebudem aj tak ma nieco zabije, jedneho dna, bud choroba alebo nehoda, takze tomu sa nevyhneme,,,ale zivot je natolko krasny ze nic a nikto ti ho nemoze pokazit ved je tak kratky a iny uz nebude!
Vies potom pridu este ine problemy lasky rozvody deti...ale to je normalne to patri k zivotu, on je taky problemovy...Tak sa tes ze dychas a si zdrava.Snad si rodicia uvedomili ze aj ty mas pravo byt aj zla a nie najlepsia matematikarka na svete:}

mladost pochabost

wich,
preto, ze od dnesnych mladych sa cim dalej tym viac ocakava, je problem zvladat ten tlak, ktory na nich odvsadial vyvijaju...

wich

dobre ze to malo stastie v nestasti..ale preco si sa koli 3ke z matiky chcela zabit???? toto je problemom modernej doby

katkabb

som rada anicka, že tento príbeh mal takýto koniec, želám ti veľa sily a hlavne aj ten najmenší zmysel života má význam.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.