Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

porism surne poradte rychlo

jankka

vdaka za rady, vazne ste mi pomohli, magnezium mam a uzivam ho, lebo mavam stresove obdobia....teraz mam po skuskach a maturach....tak som sa aj zlakla toho kedze som tazky hypochonder....

jankka

ach jaj dakujem vam, som sa uz zlakla ze infarkt....ale to by mi bolo aj nejak zle nie?lebo mne bolo uplne v pohodicke....fakt dakujem

fidka

máš nízky tlak...a samozrejme digit.tlakomer ukáže vždy inú hodnotu...aj tlak sa každú sekundu mení...a hlavne ak sa zľakneš..tak ti to vyskočí..neboj sa...a myslím, že to bolo manžetou-zle upevnená...

jankka

ja si meriam tlak stale asi tak 4 krat do dna...mam 18, pred rokom som bola na holteri...srdce bolo zdravea mamvam vazne stale stale ked si meriam pod 110/70...vzdy.....nikdy som nemala vyssi...mpoze to byt tym ze ked som si merala, chvilku potom som sa pozrela na tlakomer ako mi bije srdce a trosku som sa zlakla lebo sa mi zdalo ze mi pomaly bije?mohol by mi preto ten spodny vyskocit?

gumajz

ak máš digitálny tlakomer tak zakaždým ti ukáže iné hodoty, ale až také veľké rozdiely to nemôžu byť tak max.10+,alebo mínus.treba si z toho urobiť priemer.A tlak sa ma merať vždy v rovnakú hodinu t.j.napr.ráno.

asdf

ešte ma napadlo...nemusel ti vyskočiť tlak..mohla si mať zle upevnenú manžetu...vtedy sa to stáva často...mne to niekedy ukáže 152/143....a pod,...odporúčam občas premerať a hodnoty si zapisuj...pa

asdf

ahoj...mne to robgí takisto...tiež mi tak skáče tlak, hlavne večer ho mám zvýšený...alebo ak niekde mám ísť...a to mi robí už dosť dlhú dobu...neboj sa..to bude asi len stresom...kúp si magnezium a nejaký čaj na ukľudnenie...večer si v kľude odmeraj tlak a napíš, ako si dopadla...neboj a koľko máš rokov??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

porism surne poradte rychlo - Fórum - ZDRAVIE.sk