pod pazuchou

Príspevok v téme: pod pazuchou
wich

cawte, tak mam taky problem asi pred 3 dnami ma silno bolelo pod pazuchou, o den nato sa mi tam zacalo robit nieco ako mega-jebak a teraz tam mam ten mega-jebak a zase ma to boli lebo sa asi robi mega-jebak cislo 2...to prejde alebo co to je? je to neprijemne boli to ked hybem rukou ...pred 4 dnami som si holil pod pazuchou moze to mat nieco s tym? poradte bo uz to je troska zle

que

resanka má pravdu, prípad pre dermatovenerológa. Lebo to môže dopadnúť fakticky hrozne. Bububububu! Ale vážne. Že koho viac zaujíma názor okolostojacich laikov ako vlastné zdravie? Hazardér...

resanka

wich..to nie su ziadne vyrazky aj ked to tak vyzera..mala som to aj ja..chod k obvodnej..ona ta odporuci na kozne..zevraj je to zapal potnych zliaz..urcite to neodkladaj..mne doktorka povedala..ze cim je zapal vacsi..tym vacsmi ta bude boliet ruka..moze sa stat ze kvoli zapala nebudes moc t ani zdvihat ruka (myslim urcity cas)..Utekaj teda k doktorke..A ma to suvis aj s tym holenim..doktorka mi odporucila casto vymienat ziletku a tiez holit sa max.2x do tyzdna a tiez ked sa oholis, nesprejuj sa potom pod pazuchou..Ja to uz chvalabohu nemam..davam si na to velmi pozor, bo raz sa mi to vyliecilo a potom sa mi to opatovne vratilo..ale doteraz nemozem priamo na kozu pouzivat spreje a doedoranty..Neboj doktorka ti predpise gafrovu mast a este nejaku vodicku (aspon mne tak) na potieranie a v horsom pripade antibiotika (aj tie som mala :( )..papa Drzim palce..daj vediet ako si dopadol..

wich

hmm , ale co som nasiel aj obrazky na nete tak tam to vyzera jak jazva a je to brutal enchutne a cervene..mne to vyzera len jak 2 velke jebaky a je to normalnej kozovej farby

wich

nie skor to je taky typ jebaku co je 0,5 az 1 cm velky a neni cerveny vyzera to jak hrca...ale podobne som uz mal na cele :D a zatial z neho nejde nic tlacit a velmi boli pri dotyku ale ked nehybem a nedotykam sa ho tam nic neboli

minnie mys

Mega-jebak, LOL...cool si to nazval :D...a je to akoze normalny jebak, alebo len cerveny pupak, ktory by neslo vytlacit? Ak to druhe tak to je zrejme naozaj dosledok holenia...ale ved existuju rozlicne masticky, od obycajneho calcia po rozne bio produkty, mno niekto ti iste poradi nieco konkretne.