Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Náplaste na chudnutie

Naco_meno

Jediná náplasť, ktorá zaručene funguje na chudnutie, je KOBERCOVKA. Návod na použitie: pri pocite hladu v neskorých hodinách si prelepte ústa :D :D :D

makuna3

Nenechte se prosím vás nachytat žádný Marian Vysocký – dietolog z Olomouce NEEXISTUJE !!! A žádné peníze když to nebude fungovat, jako že to fungovat nebude, NIKDY NAZPĚT NEUVIDÍTE!!!
Lumpové, všechny je nechat pozavírat.
Martin

Titty

S radosťou a nádejou na schudnutie som si objednala 3 balenia. Za 2 mesiace som neschudla ani gram. Čo schudlo, tak to bola moja peňaženka. Tak ak sa nájde ďaľšia rozšafná dievčina - žena, tak hurá do toho. Teraz som si kúpila prístroj na cvičenie - posilňovač brušných svalov - volá sa in SPORTline AB Lifter Easy -stojí 76 euro a je na cvičenie pre celé telo. Prvé dni po cvičení ma boleli na celom tele svaly. Ani som nevedela, že mám toľko svalov. Tak to je môj zážitok. Stroj je vynikajúci a ochabnuté svalstvo sa pomaly spevní.To čo som pomíňala za náplaste,lieky a podobné hlúposti, tak som mohla mať tych prístrojov niekoľko aj s dovolenkou. No ale za hlúposť sa platí.

kama_ratka

náplaste na chudnutie neobjednávajte, aj ja som naletela, žiaden výsledok a ani len návod v slovenčine sa neunúvali priložiť, adresa odosielateľa je podvod, ešte že peniaze prišli do správnych rúk. Pre mňa veľké ponaučenie!!!

petra87

jediná náplasť, ktorá ti pomôže keď si tak prilepíš zeleninu a ovocie do brucha. Naozaj nepochopím vaše zmýšlanie. Musíte vyhadzovať peniaze za takéto zbytočnosti? Veď jednoducho jedz všetko aj sladkosti len sa neprežieraj večer a jedz 4krát do dňa. Zvýš príjem zeleniny ovocia a kľudne si zacvič iba na 20 minút alebo pol hodinu. Určite si dospelá a veľa času nemáš ak máš aj deti ale tých 20 minút sa nájde. Prinesie ti to viac energie do života, radosť zo seba a budeš sa cítiť zdravšie. Náplaste si vyhoď z hlavy.

stirlitz

Přeji panu Marianu Vysockému všechno nejlepší do nového roku a to i přesto, že neexistuje. To co existuje, je trestní zákon a paragraf mluvící o uvedení někoho v omyl...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Náplaste na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk