Náplaste na chudnutie

petra87

jediná náplasť, ktorá ti pomôže keď si tak prilepíš zeleninu a ovocie do brucha. Naozaj nepochopím vaše zmýšlanie. Musíte vyhadzovať peniaze za takéto zbytočnosti? Veď jednoducho jedz všetko aj sladkosti len sa neprežieraj večer a jedz 4krát do dňa. Zvýš príjem zeleniny ovocia a kľudne si zacvič iba na 20 minút alebo pol hodinu. Určite si dospelá a veľa času nemáš ak máš aj deti ale tých 20 minút sa nájde. Prinesie ti to viac energie do života, radosť zo seba a budeš sa cítiť zdravšie. Náplaste si vyhoď z hlavy.

stirlitz

Přeji panu Marianu Vysockému všechno nejlepší do nového roku a to i přesto, že neexistuje. To co existuje, je trestní zákon a paragraf mluvící o uvedení někoho v omyl...

anka89

Väčšiu blbosť som nečítala ha ha ha.Tak tomuto normalny človek neuverí.Škoda sa vyjadrovať blbosť riadna.

anka89

Prejdu vianoce a takychto tem tu zas bude .Vsetci budú chcieť schudnúť.Ty mudrejsi si upravia stravu co je tak 70%uspechu a zvyšných 30% cvičenie.Ti ostatný budu hľadať zazrak v tabletkach ,naplastoch a nápojov schudnu ale iba ak ich peňaženka.Keby boli pripravky na chudnutie tak mame všetci super postavy.

InkaT

Samozřejmě je to totální blbina.... ale když chce někdo věřit, proč mu to nedovolit.... Vlastně : všichni jako bychom čekali, že za nás bude myslet někdo jiný a chránit nás před takovými "akcemi".... Jenže nejsme děti. A jak už bylo napsáno : vždy se dají ověřit minimálně jména - na pravdivost... A tady hned víte, na čem jste.... Ač by bylo příjemnější věřit, že nás něco zachrání mávnutím kouzelného proutku. (tedy spíš vyhozením kupky peněz). Přeji všem do nového roku více zdravého rozumu :-)

Slouha obecny

Náplasti jsem zkusil.Rok předtím jsem dietním režimem zhubl o15 kg .Chtěl jsem zhubnout dalších, v reklamě proklamovaných,14 Kg .
Měsíc pryč. VÁHA STEJNÁ a peníze v pr.... ..
Látky,které mají být v náplastech jsou osvědčené.Otázkou je zda tam jsou a v jakém množství.?????
Patřím zřejmě do skupiny 7% .kde se opravdu ,ale opravdu
NEZADAŘILO !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tara2093

Ako môže niekto veriť takému nezmyslu že naplaste pomôžu schudnúť...jediny spôsob ako schudnúť je zdravá strava a pohyb...nic iné nefunguje alebo ak funguje tak s jo-jo efektom!!!!