partner je 10 rokov na socialke

Príspevok v téme: partner je 10 rokov na socialke
ivosss

Chcem sa spytat ci si myslite ze ma sancu vztah v ktorom chem mat deti zostavat s partnerom ktory 10 rokov nerobi .Zivi sa vseliakymi brigadami. ma akorat na najomne.Ked mu to vycitam, povie aby som sa starala o seba ze on sa uzivi{ na fazule a hrachovej kasy,najlacnejsie}Po inych strankach mi vyhovuje, ale ma to zmysel?Mam ho koli takemuto dovodu opustit?Dala som uz podmienky ,ale nikdy sa nezamestnal a nebol na konkurze...

teaa

hm, ja rozumiem týmto týpkom, ktorý odmietajú zapadnúť do systému konzumnej spoločnosti... s jedným som chodila... nebol lenivý, mal 5 brigád naraz a zarobil kopu peňazí, ale oficiálne bol stále nezamestnaný. Neviem, či som už veľmi konzumná, ale očakávam od môjho partnera nejaký spoločenský status... hlavou múr neprerazíš... Nezmeníš ho, to mi ver, on sa nikdy nepoddá konvenciám, nikdy nebude robiť niečo, čo odporuje jeho zásadam. Vždy boli ľudia, ktorí rebelovali, ale pokiaľ ty nie si rovnaká, tak vždy budeš vo vzťahu s týmto človekom trpieť. A pamätaj, nikdy ho nezmeníš. S takým človekom to môže byť veľmi zábavný flirt, ale nič partner pre život a preboha už vôbec nie ku kúpe bytu...

vilaamalka

tak od takeho človeka ruky preč, zober rychlo nohy na plecia a utekaj , ved hadam nechceš chovať svoje deti na hrachovej kaši cely život?

ivosss

o sezonej praci v zahranici ,to poznam. ja som taku pracu radsej opustila hoci som mala plat poslanca v parlamente:}} cez 80 tis mesacne...neviem ci som urobila dobre.............na slovensku je to bieda,,mam vs...a moja platova kategoria je 15 tis.....nejde o prachy ,,,ale ja som zodpovedna za ludi a oni maju plat to iste..akorat o minus -1000sk ..ale odomna ocakavaju zodpovednost za nic.Prave uvazujem vykaslat sa na idealy a ist do zahranicia zas kopat kanale{ to je len prirovnanie,,,ale proste robit podradnu pracu voci svojmu vzdelaniu}tak ci tak..ako vidim uspesnych ludi ,,kazdy odchadza,,,kazdyyyyyyy.
kteme o priatelovy.Ma asi fobiu ist na konkurz a nevie vstavat o 6 tej ako robotnik,,ale vie makat..ale nie na prikaz

ivosss

Dakujem za prispevky.Partner ,,asi byvaly tvrdi ze sa uzivi.V tom vstahu nejde o sex dokonca ja som vyssia a on je taky maly nizky...Daval mi take porozumenie a ludskost. Da sa prerobit?mal moznost s uradu prace byt osetrovatelom, bridilo sa mu to..Radsej umyva okna nacierno cez znameho to jest 80sk na hodinu, najomne + fazula na to ma.
Rozumiem si s nim o vsetkom vela cita..chodi na kulturu, je vzdelany bez skoly,,,ale nechce byt zaradeny v systeme ...kolose.Nechce byt otrok spolocnosti ,to mi vravi. Musim sa rozhodnut ,ak mozete este prispejte skusenostami.Mam totiz kupit byt ,,ale na najmne sa potrebujem s niekym skladat a u neho je to dost neiste ,,myslim ten prijem. Da sa takeho chlapa vycepovat :} aby sa zamestnal..? Inak na tych brigadach sa nadre robi 12 hodin za smiesny plat. denne robi,,ale pod kolnkou nezamestnany na cierno

kitti

Ivoss,vies poznam par takych rodin ,ktory v zivote nerobili,ani nechcu a ziju len tak...
Im to vyhovuje!
To ty musis vediet,co ocakavas od partnera. Ty musis vediet,ze ake plany mas,ci chces normalnejsie zit,alebo len tak.Ci chces mat auto,dom,patnera na ktoreho sa vies spolahnut. Budes tehotna,budes zavisla len na nom.Bude ti davat peniazky?Bude sa starat o babo?
Do teraz bol aky? Kupoval ti nieco? Chodili ste niekam,alebo boli len stale vyhovorky,ze on nema peniaze?
To ty musis vediet,ci aj ty chces prezit len na tych fazuliach,alebo si chces dat aj nejake rezne.....

tinusska

podla mojho nazoru, ked ti povie, aby si sa starala o seba.... bud zabudni na deti, alebo na neho... ved jemu nejde o vasu buducnost, inak by sa ju snazil zabezpecit nielen vam dvom, ale aj buducim detickam. za 10 rokov uz nech ma akekolvek vzdelanie by nasiel hociaku trvalu pracu.... lubis ho, ale po svete behaju aj iny muzi.....