partner je 10 rokov na socialke

Príspevok v téme: partner je 10 rokov na socialke
ivosss

Chcem sa spytat ci si myslite ze ma sancu vztah v ktorom chem mat deti zostavat s partnerom ktory 10 rokov nerobi .Zivi sa vseliakymi brigadami. ma akorat na najomne.Ked mu to vycitam, povie aby som sa starala o seba ze on sa uzivi{ na fazule a hrachovej kasy,najlacnejsie}Po inych strankach mi vyhovuje, ale ma to zmysel?Mam ho koli takemuto dovodu opustit?Dala som uz podmienky ,ale nikdy sa nezamestnal a nebol na konkurze...

mirka 23

Peniaze sú dosť dôležité vo vzťahu. Skôr či neskôr by ste sa kvôli tomu rozišli. Myslím že to nemá budúcnosť, budeš všetko ťahať sama.

agina

ivosss tak to je naozaj zufala situacia.Partner byva u rodicov??? To len ze mu ta socialka vyhovuje.Alebo je taky sprosty, ze si nemoze najst zamestnanie??? Keby mal platit vlastnu domacnost a k tomu chovat este deti, zo socialky by urcite nevyzil.Alebo nie je romskeho povodu??? lebo tam je to normalne.Nechapem vsak, kto ma zdrave ruky a nohy, ze normalne nepracuje....
Preco vlastne????Objasni nam celu situaciu.Ja osobne by som absolutne neplanovala buducnost s takymto clovekom.

baby

to je nejaky lenivy chlap... pochybujem ze sa mu bude chciet deti robit :)... ale nie... ja by som takeho poslala kade lahsie... neviem si predstavit ze ja by som makala a on si doma vajcia valal... no urcite...

sedmikraska

klarika, prosim ta to co trepes?? Aky iny? Budu sa ku tebe chovat, tak ako ty ku nim. Ak sa ku osdtatnym chovas, ze su od teba viac, tak samozrejme, ze sa oni musia chovat tak, ze ty si menej!! Zdvihni rit a makaj hoci kde pokiaL NENAJDES LEPSIU PRACU! Ked si budes neskor pisat zivotopis, tak tu spatnu pracu tam nespomen a hotovo, nic nestratis

barbinka

klarika: myslím, že si moc fajnová. ja mám tiež VŠ a tiež som rozmýšlala nad Anglickom aj s priateľom. ale pokiaľ by som si nenašla niečo normálne, tak by som aj ulicu zametala. lepšie ako nič nezarobiť a nechať sa vydržiavať od priateľa. to sú len tvoje maniere toto.

.....

No, to zavisi od toho ci to vyhovuje tebe. Niekomu to vyhovuje, niekomu nie. Ty sa nas pytas, ci tebe nieco vyhovuje, alebo nie. Ale to my nevieme. To musis vediet ty.

klarika

Ahoj, neviem či som na tom rovnako, ja sice 10 rokov nepoberám sociálku, lebo z toho žiješ 3 dni a čo potom? Ja som pracovala brigádne v zahraničí... pár masiacov a potom opäť nič a znova pár mesiacov...tento rok sa mi podarilo dokončiť VŠ, a chcem sa uplatniť v zahraničí , lenže 3 mesiace si hľadám prácu, ktorá by zodpovedala môjmu diplomu a hlavne ktorá ma baví lenže nič. Mám z toho poriadne depresie, všetko si odskáče môj priateľ, ktorý moje nalády už nechápe, ja nechcem pracovať s VŠ ako upratovačka, alebo v službách... Neviem čo mám robiť, ked chcem s ním žiť. Bývame v zahraníčí a ja túžim po práci a hlavne sa zamestať už nie ako sezonný pracovnik as. brigádník. Tvoj priateľ nemá asi dostatočne vzdelanie, aby sa mohol uplatniť na sk, tak ako by ON chcel, pohovor si s ním a daj mu ultimátum resp. šancu, ak to nezaberie opusti ho. Ja to asi spravím, ak nenajdem inu prácu, lebo stále som cudzinkou pre nich. Aj ked sa otvorili akože " hranice" stale sme tí dhruhí....

jasminella

Okamžite ho opusti. Toto nieje chlap. Možno by si nato prišla až keby bolo neskoro. A keď už budú deti...budú len trpieť. Pretože sa budete veľmi hádať...lebo rodičia sa vždy hádajú pre peniaze..a trpia deti.