Slnko a Solárko

barbinka

tak solárko zdravé určite nie. pozri sa, tam, kde chodím hrávať tenis, tak tam je aj solárko a tie baby, čo tam chodia, majú 18 rokov a vyzerajú na 30. a tomu ver. tiež kamarátka 22 rokov začala chodiť minulý rok, no som sa jej normálne zľakla, však vyzerala na tých 30. zošuverená, zostarnutá. bleee. toto ti píšem len to, čo som videla na vlastné oči. ale sú o tom aj odborné články, keď máš záujem si o tom starnutí kože môžeš prečítať.
no a samozrejme, že aj slnko môže spôsobiť rakovinu kože, ja som ti len písala, že táto kombinácia sa naozaj neodporúča. možno tak s mesačným odstupom.

marisssa

ano viem,ze sa to nema kombinovat, to som aj napisala.ale moze sa to v tom pripade, ak je medzi tym vacsi odstup.
rakovinu koze mozes mat aj zo slnka, takze podla mna je to uplne jedno.
a pokial to budes robit s mierou,nie stale,tak ake starnutie koze??
a ak si necitala, tak aj solarko je zdrave, hlavne ked je vela lucov UVB.
to si asi prehliadla na nete..

barbinka

no marisssa to nevadí, že nemáš fľaky. slnko a solárko sa nemá kombinovať kvôli vzniku rakoviny kože. všade to píšu, v TV to stále dávajú a takúto vec neviete. a ďalej zo solárka ti zostarne pokožka.

marisssa

rakovinu mozes mat aj zo slnka, aj zo solarka, takze to mas jedno,ale hlavne vsetko s mierou. jasne, nemalo by sa to kombinovat, ale neviem, s akym casovym odstupom by si mohla ist na slnko.
ja chodim tiez do solarka a opalovala som sa aj na slnku a nic, ziadne flaky som nemala ani nic podobne..
ale myslim, ze nemal by byt problem,ak nepojdes niekedy tesne pred tym do solarka..

mali by tu uz byt taketo podobne temy, vyhladaj.