Pomoc zub!!!

Príspevok v téme: Pomoc zub!!!
catherin

Pred tyzdnom mi zubarka zaplombovala zub a kedze bol kaz velmi hlboky, pod plombu mi dala nejaku specialnu vlozku. Povedala ze to bude boliet dokonca moze byt citlivy az 6 tyzdnov. Mate takuto skusenost niekto??? Bolest zacina vecer cely den mam pokoj. Je to normalne? Odchazdame na dovolenku nemam chut si davat zub nanovo prevrtavat aby som si nenarobila viac skody ako osohu. (ozaj moja zubarka ma dovolenku tak sa nemam s kym poradit)

catherin

Dakujem mimi, si ma upokojila. Bala som sa koli tej dovolenke ze co si tam pocnem. Ale ako som pisala cez den ma neboli, len na vecer, sest dni som bola na tabletkach, vcera vecer po prvy krat bola bolest ako tak znesitelna a lieky som si nedala. Dufam ze to bude o.k

mimi :(

Ahoj catherin :)Ja mam presne tuto skusenost co Ty!!! Tiez mi zaplombovala zub a bolel ma asi 12 dni...a to len preto, ze som mala kaz strasne hlboky...Mala som ho strasne citlivy, ale potom to zacala postupne prechadzat, najhorsie dni som mala prve styri...ukrutna bolest kedy som nevedela ani poriadne zavriet usta :( Snad Ti pomohlo, ze mam podobnu skusenost :) Prajem skore uzdravene zubku :)