Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

.....VYBERANIE STEHOV-USI.....

vladimira

Ahojte,
mne stehy vyberali. Je tomu päť dní, ale čo sa týka stehov, záleží na spôsobe konkrétneho zákroku. Vnútorné stehy, ktoré držia chrupavku, tie zostávajú, ale vonkajšie, ktoré zachytili kožu mi lekár vybral. Ak je tu niekto po plastike ušníc, napíšte, ako dlho ste mali bolesti. Mne nastali komplikácie - 10 dní po zákroku veľké krvácanie jednej ušnice a tiež velikánske modriny - do líca a krku. Teraz po vyberaní stehov ma to na jednom uchu štípalo a akosi ma to stále štípe. Na druhom to nie je také bolestivé. Tak neviem, či to je normálne, pretože všade píšu, že bolesť trvá dva - tri dni, ale ja som 11 dní po zákroku a stále mám uši bolestivé.
V.

puk

takze ahojte...ja som zalozila tuto temu...a ak ste si vsimli tak to bolo hodne davno co som ju zalozila...to som sa chystala na kontrolu usi a na vyberanie stehov...ale vlastne som prekvapena ze oni mi ich nevybrali a to do teraz lebo maju same vypadnut...myslim si ze mozno aj preto aby sa usi nevratili do povodneho stavu...takze mam to overene ze stehy by sa nemali vyberat co sa tyka usi... cawiky...ak chcete este nejake info tak kludne napiste sem... pa

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

.....VYBERANIE STEHOV-USI..... - Fórum - ZDRAVIE.sk