Čo mám robiť ???

Príspevok v téme: Čo mám robiť ???
mimi :(

Čo mám robiť, keď som otehotnela, som v 7. týždni tehotenstva a presne vtedy som sa rozisla s partnerom a vratila som sa k povodnemu, ako co najskor zistim koho to je dieta??? A ako zistim, ci lieky na chudnutie, ktore som doteraz brala neuskodili mojmu babatku? Velmi sa vsetkeho bojim a neviem co mam robit, poradi mi prosim niekto?

mimi :(

nooo, dakujem Vam vsetkym strasne moc ... hned ako pride sestricka do ambulancie, to je od druhej . . . tam pojdem, lekarka chodi hned po nej, len neordinuju hned . . .

asdfjklô

chod k tomu doktorovi este dnes, ako ti tu uz radili.
a nemaj dilemu z toho, ze to dieta nie je mozno tvojho priatela, presne ako napisala baby...

qqq

taky silne krvacanie?moze sa stat ze krvacas ale to len tak trosicku ale az tak ne no cim skor k doktorovi mozno je to len stres kolko mas rokov?

baby

to neva ze bolesti nemas... ale pre istotu by si tam aj tak mala ist.. sak ti len povie ze je to oki alebo nie.. fakt tam chod, neriskuj to..

baby

mimi tak on si nasiel inu a poslal ta k vode a ty tu mas dilemu ako to on pochopi ze ty si mala ineho?? inak ja si myslim ze si tehotna s tym druhym cvhilkovym, lebo ked si neotehotnela s tvojim priatelom a ked si skusila toho druheho a bum tehotna??.., mozno ma vykonnejsie spermie.. ale to je len moja uvaha...