Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosim o radu........

Príspevok v téme: Prosim o radu........
karin1980

Ahojte, pisem sem, lebo je vas tu strasne vela ludi, medzi ktorymi sa mozno najde osoba, ktora by mi vedela poradit. Ide o mna a moju rodinu. Od isteho casu sa stale nieco zleho stane mojej najblizsej rodine. Zo zaciatku som to brala ako nahodu. Ale uz to ako nahodu nevidim. Mozno ste poculi velakrat o tom, ze ked vas clovek velmi nenavidi, moze sa vam alebo vasej rodine nieco stat. Myslim ze to je aj moj pripad. Nenavidi ma jedna osoba, ktora by ma uz svojim pohladom zabila keby mohla. Taku nenavist som este nevidela ani nezazila. Som si skoro 100% ista, ze ta energia sa prenasa na mna a moju rodinu. Potrebujem radu v tom, ci niekto z vas nevie o nejakom sposobe ako sa chranit proti zlym energiam. Budem velmi vdacna za vase rady.

karin1980

no dakujem vam vsetkym za rady, zase az take zle to nie je, aby som sla za exorcistom. Do kostola nechodim, ale verim ze niekto nad nami existuje, kto nas ochranuje. Skusim asi viac pozitivnejsie mysliet, a zosilnit svoje energie. Dakujem vam vsetkym za rady...:-)

erikci

Vela ludi si ani neuvedomuje aku silu ma staci ked niekomu povieme preklinam ta a myslime to vazne moze to druhej osobe sposobit obrovske tazkosti. Pokial sa jedna o silneho jedinca negativna energia sa vrati spat. Na ocistenie su rozne ritualy a podobne. Tu by to chcel mozno skor cloveka co v tom vie chodit nejaky spiritista, exorcista je skor v priapde ze za zlymi silami je diabol.

fraisee

pokial taka neprajna osoba ovlada ciernu magiu je to blbe. inac neviem ako by jej negativna energia prenasala do tvojej rodiny.
takze na to treba krucifix a vysvatit dom, zajst si po nejake svate vodicky. mo a pokial neveris, tak je nacase aby si zacala :)

ifka

Karin :-) treba sa ocistit od zlych energii a cela rodina si ma robit ochranne vajicko.vysielaj lasku,lebo to co vysielas,to sa ti vrati mnohonasobne naspat.nezelaj nic zle tej osobe.kazdemu sa vsetko negativne,co vyslal vrati.a to je asi aj tvoj pripad. :-)

ha0small

ocistes je velmo dobry na toto staci tie bylinky alebo vrecuusko vyvarit vo vode a potom ho nechat vychladnut a len si s tym cela rodina umyte tvar (protioi zarieknutiu a tak)

ijusa

zajdi za knazom, on ta nasmeruje za exorcistom, ak to bude nieco vazne.. bola som raz na prednaske exorcistu a velmi zaujmave veci.. drzim palec

joni_

Karin, suhlasim s beb, cervena ta neochrani, ak ide naozaj o zle enrgie alebo moci tak pomoze len ten, ktory ma moc nad vsetkym - Boh

nada skusala si uz Nasivin? ale porad sa v lekarni ci ho mozes aj ked kojis, mne jedine ten zabera

beb

Ahoj Karin, neviem, či si veriaca. Ak áno, v tom prípade vieš, o čom píšem- treba zájsť za kňazom, najlepšie za exorcistom. Ten už vie, čo treba robiť. Inak už neviem a pochybujem, že nejaká červená pomôže...Bea.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosim o radu........ - Fórum - ZDRAVIE.sk