ZABRANY!!!!

Príspevok v téme: ZABRANY!!!!
marco

Ahojte ludia
mam nasldovny problem mam 19 rokov a s priatelkou sme spolu pol roka.Nase spolocne milovanie nas este len caka.Jej prve...avsak nechapem jednu vec velmi ju milujem a viem ze aj ona je na tom rovnako ale ako nahle ide do tuheho ma podla mna nepochopitelne zabrany, akoby sa ma bala, niekedy mam naozaj strach ze jej ublizujem...a to je len peeting.Tuzim sa s nou milovat avsak neviem ako jej vysvetlit ze sa naozaj nemusi bat...

klarika

teme sex a milovanie som sa vyhybala ako sa to len dalo. prisiel novy priatel, trochu sme sa o tom bavili a potom to prebehlo bez vsetkych "predsudkov".. len treba cas, a hlavne netlacit na nu, lebo jej vsetko len znechutis..

lastovicka1

vies cez tu bolest sa budu musiet preniest vsetky panny aj ked u niektorej to vobec neboli a u iných áno, preco si to nevies predstavit? vies moj priatel ked moj priatel zacal hovorit o milovani ja som ho uz mala cele naplanovane:Daj ked som sa obavala rizik a roznych inych detailov..takze myslim ze ked na nu nebudes tlacit a budes ku nej ohladuplny a citlivy a budes jej to hovorit..tak sa ti to oplati a napokon to aj sama bude chciet..pytat sa jej to sice priebezne musis;) lebo mozno to niektorym babam nedocvakne. Tie zabrany nie su nepochopitelne ale dokonca logicke. Vy chlapi to beriete takzhurta pricom na zenach sa musi este brnkat az potom nastane rozohravka a ona sa ani mozno nestihla do fazy brnkania dostat.

marco

dakujem lastovicka1 ale ja ju naozaj milujem a nechcem ju len ... no ved vies, ale ona sa jednoducho nedokaze uvolnit, neviem si prredstavit ako sa budeme milovat, a nechcem jej sposobit bolest ked je ste panna....

lastovicka1

a zabrany urcite nema - co ked si mysli ze ju hned vzapeti ked sa snou vychrapes opustis, vies chlapi su v dnesnej dobe taky a toho sa aj mozno obava.. prikladov je vela.

lastovicka1

to vies ja mam 20, tiez som mala zabrany aj pri peetingu, vies je to pre nu nieco nove a musi si zvyknut - aspon ja som si musela:D az po pol roku sme zacali s peetingom a po roku aj nieco doslo k milovaniu - niektore baby chcu cas, nechcu sa hrnut do postele s niekym s kym si este nie su stopercentne iste ze je ten pravy a myslim ze kazda zena ma svoju dlzku kedy chce do toho skocit..ci uz zacat s peetingom alebo milovanim..teraz nemyslim tym tvoju holku.

kakaove mliecko

No, ona je taky typ, s tym nic nenarobis. Zrejme to chce viac casu este stale :( a je evidentne ze ti na nej zalezi, no ale tak takto to chodi, casom ju to prejde, len musis mat trpezlivost :)