Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skoro sex bez

Príspevok v téme: Skoro sex bez
Luboo

Ahojte. Chcem sa vas spytat na jednu vec. S partnerkou sme dnes prvy krat skusili nieco nove. Moj penis si strcila do posvy. S tym, ze mohlo sa stat, ze trochu vyslo z neho, uplne malicko. A potom sme sa este trosku hrali. Ja som jej tam strkal prstek, potom dva. Keby ze trosku vybehlo z penisu, mohlo sa stat, ze prstami som to preniesol dalej? Nemusim sa bát toho najhorsieho? Prosim o skoru, rychlu odpoved. Dakujem

cloviecik88

Penetraciou, aj bez ejakulacie, moze dojst k oplodneniu. Prstami si zrejme svoje spermie neposunul dalej. Oni sa pohybuju chemotaxiou, ktora ich dopravi k vajicku. V pripade podozrenia odporucam zajst do lekarne a vyziadat si tabletu, ktora sa dava co najskor po nechranenom pohlavnom styku.

DESmodka

lubo to ze si ho strcila do posvy to nie je nic nove.. ono sa to bezne robi :)).. naco to robis ked to nevies?? ochranu to chce

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skoro sex bez - Fórum - ZDRAVIE.sk