Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

celulitida :( jak na nu

just a girl

Ja som pouzivala krem z Avonu (dve, obe mali fialovy obal) Neviem ti ale povedat ci bol ucinny, bo som sa s tym nenatierala tak ako som mala :-D, ale hore dole...potom som to zacala natierat ako sa malo a zaroven s tym cvicit, a nemam problem...vsetko je prec, ale hovorim ze je to najma o cviceni. Cvicim aspon kazdy druhy den hodinku doma.
Samozrejme to aj zavisi od stupna celulitidy. Ja som sa prebrala vcas, ze musim zacat nieco robit aby som si udrzala pevnost, a podarilo sa, tak drzim palceky. A v lete vela plav! :-)

just a girl

Fiha...tak to potom neviem, najma ak je to zavazne s tym kolenom. Skus drepy, pokial to nemas zakazane. Ja robim aj ine cviky, ale neviem ci by som to dokazala dobre vysvetlit, aby si to aj pochopila. Mozes si aj sama vymyslat, tak aby ti to zaberalo na zadok alebo zadne stehna, to budes citit ktory cvik je na to :).
Ale pozri...cosi som vyhrabala na nete, je to sice s loptou, ale ver ze to zabera aj bez toho,ked sa ti nechce loptickovat.
zena.sme.sk
zena.sme.sk
Zadaj si do googla "cviky na celulitidu" alebo skombinuj ine spojenia a uvidis ze ti to najde kopu cviceni...Uvidis, ze ak zacnes cvicit, tak to bude lepsie a lepsie, a kup si k tomu aj nejaky krem, ale cisto nanho sa nespoliehaj, bo najlepsie je cvicenie...

just a girl

Cvic...co ine....nie si jedina...a cvicenie je najucinnejsie...a kup si popripade nejake kremy specialne na to urcene.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.