Myslíte že sme úchylní?

Príspevok v téme: Myslíte že sme úchylní?
karmen

Ahojte všetci, náhodne som sa dostala na túto stránku a zaujala ma táto sexuologická poradňa. Žiaľ, ale nič o mojom probléme som tu nečítala. Vlastne nie je to ani tak problém, ako len chcem vedieť, či žijú aj takíto ľudia, a či sme normálni, alebo sa jedná už o nejakú úchylku. S manželom sme spolu už 12 rokov. Brali sme sa keď sme mali 18. Ešte aj po toľkých rokoch je naša láska taká ako na začiatku. Máme už 5 detí, 6-te na ceste (30-ty týždeň) a môj manžel chce ešte aby som vynosila a porodila aspoň ďalšie 3-4. Výchovu zvládame v pohode ale keď som sa ho po treťom bábätku pýtala že načo toľko detí, tak mi povedal, že keď som tehotná, celých tých 9 mesiacov je neustále vzrušený len sa na mňa pozrie, že je to taký krásny čas a chce ho so mnou prežívať pokiaľ sa to bude dať, že som vtedy pre neho príťažlivá a on je veľmi šťastný. Môžem povedať, že počas každého tehotenstva máme naozaj častý a kvalitný sex. Po treťom dieťatku som aj váhala či ešte chcem rodiť a starať sa o ďalšie deti. Manžel mi povedal že mi zabezpečí opatrovanie pre všetky deti ktoré budeme mať, ale že on chce aspoň 10 detí. Ja sa tejto myšlienke nebránim a po materiálnej stránke nemáme vôbec problém sa starať o toľko detí. Po treťom dieťatku sa nám nedarilo splodiť ďalšie a ja som si začala vyčítať že som sa asi nejak zablokovala a preto sa nedarí. Sexovali sme ako králiky aj 3x do dňa. Počas plodných dní manžel ostával doma a celý deň sme sexovali. Trvalo to skoro rok, manžel bral aj nejaké tabletky na výkonnosť, aby to zvládal. Keď sa dlho nedarilo, tak to vzdal a bol veľmi sklamaný až depresívny. Vtedy ma požiadal o jednu vec, ktorú praktizujeme vždy medzi tehotenstvami. Požiadal ma, aby som si (samozrejme v súkromí) vypchávala bruško akoby som bola tehotná. Takže som mu vyšla v ústrety a keď sme sami, tak to robím. Keď mu to nestačí len po večeroch keď deti spia, tak zavolá opatrovateľku aj na víkend, ideme niekde mimo sami na predĺžený víkend, kde si vyžaduje, aby som s bruškom chodila aj von. Vždy keď som tehotná, alebo tehotná "akože" vidím na ňom, že sa cíti úžasne, je pyšný na naše bruško a kedykoľvek ma po ňom hladká a stará sa o nás. Je to všetko fajn, ale v poslednej dobe už ma začína zaujímať aj nejaká práca. Odkedy som skončila školu, vydala som sa, začala rodiť a ešte som nepracovala. Mám už 30 rokov. A kým ešte vyrodím ďalšie deťúrence prejde nejaký čas. Keď som naposledy zistila že som tehotná, tak som o tom hovorila s manželom a on mi povedal, že si môžeme urobiť krátku prestávku vo výrobe detí a že ma po tomto pôrode zamestná vo firme. Nakoniec mi povedal, že však aj 40 ročné ženy rodia deti. Neviem si predstaviť rodiť keď budem mať 40-tku. Niekedy si už pripadám ako továreň na deti. Našťastie zatiaľ som nemala počas žiadneho tehotenstva komplikácie. Hlavne neviem, či pokračovať ďalej s rodením, alebo si naozaj dať prestávku a rodiť neskôr. Práve sme dokončili dom a manžel mi už napomenul, že v novom dome treba splodiť nového potomka a najlepšie v každej izbe jedného. Tak ešte nie je ani ten krpec, ktorého nosím pod srdcom na svete a manžel už má plány na ďalšie prírastky. Tak ja neviem, poraďte čo mám robiť. Či mám byť celú mladosť tehotná, alebo si vypchávať bruško a tváriť sa pred manželom, že som tehotná. Pripadá mi to trošku úchylné.

Gerda7

Karmen...mam len niekolko otazok ze co na to vase deticky ze ix je tolko a este ix bude viac,resp. vedia o tom ze planujete dalsie a dalsie??...ake vekovo stare mas deticky??..

utopia

Ta čo som sa tu dočítala je.. neviem, asi nepochopiteľné..uf,ak je toto skutočnosť,tak podla mna tí dvaja niesu celkom v poriadku. Nemam viac slov.

dvojbotka

juj karmen ja ti tak zavidim,...najst muza ktory chce v dnesnej dobe tolko deticiek je skoro nemozne...co ja by som za take dala :)drzim vam palce ku krasnym babatkam.

cloviecik88

Mila Karmen. Je dobre, ze mate pauzu a deti si vynosila do tridsiatky. Po tridsiatke narasta vacsie riziko mutacii a teda chorob, ktorymi by mohli Vase buduce deti trpiet. Odporucam sa z tej pauzy nevratit uz do dalsej "vyroby". V zaujme stastneho detstva Vasich deti.

sedmikraska

karmen, som rad, ze ste si to vydiskutovali pekne spolu. Dufam, ze vase rozhodnutia su pre vas najlepsie a najspravnejsie. Mat taku velku rodinu musi byt velmi krasne, budes mat tym padom okolo seba vela milujucich ludi :) moze ti byt jedno, ze nespoznas zivot pracujucich ludi, ked budes robit to co je ti najmilsie. Inak aj tak myslim, ze vychovat tolko deti je prace az nad hlavu :D deticky ta ocenia lepsie ao peniazmi :)

karmen

Ďakujem za vaše reakcie. Napíšem viac, aby som objasnila ako to u nás funguje s výchovou detí. Obaja s manželom pochádzame s viacdetných rodín a preto sa nám zdá úplne prirodzené mať viac detí ako je teraz moderné. Ja mám troch súrodencov a manžel osem. Naozaj nie je nič krajšie v živote ako priviesť na svet ďalšieho človiečika. Zakaždým je to pre nás veľký zázrak a naše deti sú pre nás obrovským darom. Manžel je veľmi rodinne založený typ muža. Deťom sa venuje každú chvíľku a veľmi mi so všetkými pomáha. Aj s kŕmením aj s prebaľovaním, aj s varením a pod. S tými staršími chodí von aj sám, hrá sa s nimi a zvláda to úplne sám na jedničku. Dovoľuje mu to aj jeho práca. Má úspešnú softwarovú firmu, nie je teda viazaný a môže sa nám venovať v podstate kedykoľvek. Všetky deťúrence má veľmi rád a určite všetky rovnako. Často si pomyslím, že len s týmto človekom sa dá toľko detí vychovať s láskou. Veď niektorí ľudia začnú mať problémy už pri jednom dieťati.
Podľa vaších odpovedí mám dojem, že môj príspevok vyznel tak, akoby môj manžel bol nejaký úchylák a nič iné nerobil, len to, aby som bola stále tehotná a rodila. Asi som to nie celkom správne štylizovala. Ono vyrodiť 10 detí chce aj svoj čas. Včera večer som sa však s ním, po vaších radách porozprávala. Hovorili sme o našich plánoch, o mojej práci, o ďaších deťoch a pod. Po dlhšom rozhovore sme došli asi k takému záveru, že teda namiesto väčšej prestávky vo výrobe deťúreniec to naopak zhustíme, nech ich odrodíme kým som ešte mladá a aj aby sme neriskovali, že sa nám nebude plodenie vo vyššom veku dariť. Je asi pre niektorých nepochopiteľné mať takéto plány, ale každý sme iný. No a potom sa uvidí. S prácou a mojím dôchodkom, ako tu niekto písal, si naozaj nerobím starosti. Manžel mi totiž platí dôchodkové poistenie. Pri rozhovore som opatrne zabrdla aj na tému o vypchatom brušku. Pýtala som sa ho, čo z toho má, keď to robíme. Povedal mi len jednoducho, že som vtedy krásna a príťažlivá. Keď som mu povedala, že sa mi to celé nejak nezdá, tak aj on prikývol, že je to asi divné a ak si to neželám, že to nemusíme robiť. Je to pre neho vraj len ďalší impulz k ďalšiemu dieťatku. Tak si myslím, že nemá žiadny citový vzťah k môjmu "akože" tehotenstvu. Sama tomu celkom nerozumiem, zrejme sme mali pošahané hormóny keď sme s tým začali. Je to ťažko vysvetľovať takto, ale nemyslím si že sme nejakí úchyláci, ale všetko to je vec názoru. Nakoniec mi povedal, že už teraz sa teší keď mu poviem že som opäť tehotná a že nás bude o jedného viac. Potom sme chvíľu preberali načasovanie, kedy najskôr po tomto pôrode môžme začať uvažovať o ďalšom plodení a tak sme to zatiaľ uzavreli. Moju prácu sme tým pádom dočasne vylúčili z našich plánov a ja si myslím, že aj natrvalo, pretože keď už budeme mať 10 detí, tak to bude asi nemožné. Ideme teda plodiť a rodiť ďalej.

sedmikraska

karmen, prosim odpis ako sa tvoj manzel chova ku detom, lebo tu ta zacnu vsetci odsuchovat, bez toho, aby videli hlbsie.
karmen ako vidis, tak sa tu asi nenasiel nikto kto by mal rovnake praktiky ako vy, je to uchylka, ale podla mna ma kazdy nejaku. My sme sa s priatelom napriklad pred sebou hrali na inych ludi a ze sa napriklad podvadzame...alebo dokazal ist za mnou par kilometrov akoze ma sleduje..

Volumka

Je to jednoznačná úchylka... ak ju potrebuje mať s vypchatým bruchom, keď nie je tehotná. Ostatné sa dá odceniť, ale hento určite nie!

to co???

No som uplne paf po docitani tohto! Prosim ta, vsak on chce tieto deti iba preto, ze sa mu ty (alebo tvoje tehotenstvo) zda pritazlivejsie, a nie preto zeby tak strasne zboznoval deti...
A akoze sorry, ale zda sa mi to uplne uchylne...normalne ma vytriasla zima...s tym vypchavanim brucha...opf...
Mas len jedine stastie, ze by ta zamestnal vo svojej firme, pretoze inde by sa uz neuchytila...30 rokov...nemat prax...a mozno budes mat este viac kedze chce rodit znova...to by si nemala sancu...taktiez uz vidim ten tvoj vysoky dochodok...ale vsak zrejme ste nejaky milionari ked viete uzivit tolko decak...Zda sa mi to perverzne, nie rodenie tych deti, ale tvoj manzel a jeho chutky...Nic viac nedodam...a ty mas 30 a sama nevies co chces a co nie...