Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

diagnoza R500

Príspevok v téme: diagnoza R500
regana

Ahoj.Chcela by som vedieť ako postupovať.Asi 1/5roka mávam vnútornú triašku spôsobenú vysokým tepom. Mala som dočasné problémy aj s vysokým krvným tlakom, ale ustálilo sa mi to. Po dôkladnom vyšetrení mi zistili zúženu cievu od srdca, kt. to relatívne spôsobuje, ale trpí na to ževraj veľa ľudí. Vylúčili štítnu žľazu a jeden neurológ mi zistil slabšiu tetániu. Predpísal mi lieky, ktoré som odmietla jesť. Boli na nerv. činnosť. Pri návšteve iného neurológa mi bola zapísaná diagnóza R500 chronické napadnutie sleziny a pr.mandle streptokokom a pneumokokom. Pri urč. pohybe mi sposobuje chvenie rúk atď. Bol mi predpísaný liek PK:menz na 8 dní. Po užití 2 dávky som dostala záchvat silného chvenia, necítila so si končatiny, z časti mi trpol jazyk. Prešlo mi to cca po 1/5 hod. ale oči som mala ako po fláme ešte 2 dní. Druhú dávku som si neužila. Stretol sa niekto s takouto reakciou? Lekár mi povedal, že to je normálne a ja mám pocit, ako by malo byť naozaj všetko normálne, keď sa ich to netýka. Mám 30 rokov,deti a zodpovednú prácu, pri ktorej využívam auto a mne takýto stav žiaľ neprípadá mormálny. Okrem iného užívam horm. kôli úprave silného menzesu a
už 6rokov. Boli mi taktiež zmenené a som i alergička. Ďakujem a ostávam s pozdravom. Regana

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

diagnoza R500 - Fórum - ZDRAVIE.sk