Budem mamicka???

emota

Lujza a ty mas co za priatelaa ??? ked sa do teba vystrieka co ho nevedel vytiahnut ked vedel ze uz ide striekat ???? nato si treba davat pozor ak necgces mat komplikacie ci nebudes tehotna...!!!!

akrobat

to pretoze ani tak by sa ake vies, a ako lebo nevies ze alebo daco vies. Cize nemalo daco kadeco cize tak.... :-)))

globus

VIES SI PREDSTAVIT,ZE BUDES MAT DVOJICKY ALEBO AJ TROJICKY. V PRVOM STADIU SA TEHOTENSTVO PREJAVUJE TAKYM NEKLUDOM. POTOM MOZES MAT AJ MENSIU CHUT DO JEDLA A TO JE TEN DOLEZITY 100% PRIZNAK.

sisisissi

Ano moja, mozes byt tehotna, nechcem ta strasit, no sanca je skutocne vysoka pri styku ked sa jeho spermie dostanu do teba. Ale neboj, si uz dospela a iste to zvladnes a ak aj nebudes tehotna aspon sa poucis.Ak by doslo ku tehotenstvu este stale mas moznost to ukoncit, zalzei na tebe, tvojom vztahu, financnej situacii a podobne. Ale hlavne nestresuj, sme tu pre teba a pomozeme ti.

suedenim

Draha moja, v tvojom veku by si uz mala mat take veci v malicku!!No ja zasnem, ako baba v tvojom veku moze mat take otazky este..Ano,mozes byt kluuudne tehotna a priznaky su stale ine,neexistuje nic jednoznacne. A drz sa rady cloviecika, ak chces sexovat, tak aspon zodpovedne a chod na gyndu a nechaj si predpisat HAK,alebo pouzivajte kondom..boooze ved je 21 storocieeee..

cloviecik88

Mila Lujza. Zalezi od mnohych situacii, kedy zena otehotnie. Zalezi aj napriklad od toho, kolko dni si po menstruacii, ci sa nachadzas v ovulacnej faze, v ktorej je oplodnenie najpravdepodobnejsei. Navyse su v lekarni dostupne tablety, ktore sa musia uzit po oplodneni niekolko hodin (myslim, ze 72), ale nemusi to zaucinkovat, pokial uz nastala nidacia vajicka. Bolo by vhodne urychlene konat, pokial sa nechces stat mamickou. Odporucal by som neskor navstivit gynekologa a nechat si predpisat antikoncepciu, aby k podobnym situaciam nedochadzalo. (keby cosi, e-mailni ma)