Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skutocne sa da takto porast??RNG?

RNG

myscho, nenexistuje jedna zazracna pilulka, len rozne doplnky, ktore pomahaju rast.
Cim viacere zoberies tym ja sanca vacsia. A nema zmysel brat viac, nez 250 az 500 mg L- DOPY,
3 gramy dokopy aminokyselin a
1-2 gramy dobrej zmesy mineralov na kosti, so spirulinou.

RNG

timussa, na ceny sa spytaj v predajni predavaciek(telefonicky) Z Luceneckej predajni posielaju aj postou na dobierku.To usetri nohy, benzin alebo cestovanie.

RNG

neviem ci uz nevybehli z L-Dopy, ale pre istotu ju poslem z novou objednavkou. Aj nejake aminokyseliny, hlavne zmes arginin/ornitin, pripadne arginin/ornitin/cystein. Pre lepsenu absorbciu vo forme viazanej na kyselinu, co z toho robi dobre vodorozpustnu formu(L arginin HCl...)

myscho22

www.supersmart.com

mam 18 rokov a chcel by som este daco porast, u teba som si objednal L-dopu a porastol som asi 0,5cm takze rastove strbiny este asi nemam uzatvorene....na tejto stranke je to lepsi produkt??alebo mi porad co najucinnejsie zlozenie ako porast...cital som ze L-arginine 1500mg a L-lysine 1500mg na prazdne brucho a hned ist spat...

RNG

myscho 22, uvedeny produkt je len zmes aminokyselin arginine a ornitine za hrozne peniaze.
Obe prispievaju k ciastocne zvysenemu uvolnovaniu rastoveho hormonu, ale nie az natolko, ako L-DOPA.
Kombinacia s L-DOPOU a branim mineralov a tychto aminokyselin zvysuje sancu rastu. Tiez dlhsi cyklus spanku(9 hodin) pomaha a mierne cvicenie.
Neslobodno prehanat cvicenie ani vspieranie a podobne, lebo to zastavuje rast(spotrebuje aminokyseliny...)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.