Kedy mi konecne zacnu rast prsia?

Príspevok v téme: Kedy mi konecne zacnu rast prsia?
monique123

Mam 18 rokov..zachviilku 19 a este ziadne prsia pricom neviem,kde je problem!!U nas v rodine maju zeny prsia,mamka mala 4ky,este aj ocino ma zvacsene zlazy..tak ja to fakt nechapem:((( uz aj 13 rocnej segre zacali pekne rast sice ni velke ale aj tak..a ja:X nemoyem nosit ani normalnu podprdu bo ked mi je dobra na kosik, neni na obvod a tak..volakedy sa mi aj akokeby vyvijali, cez kramy som mala pekne gulate akokeby,kus napuchnute ale pekne..no teraz!Ked mam aj kramy a pms tak mi ani neopuchnu ani nic ani sa nezvacsia..mam sa obavat?Ja uz fakt neviem co mam robit..moze byt na pricine sportovanie??Papam vsetko a normalne..a teraz v lete ma to strasne depta..vidno mi aj kosti cez prsia!!Ale ni som chuda..mam aj stehienka, aj rici pekne aj pekne boky..len toto ma stve..

ggi

nwm mam 13 rokow a nič tam nemám :( wšetkx moje spoluziacky us ano . tak ja . nwm ... či tam niečo wlaste budem mat ci nie

adka:)

problem moze byt v hormonoch, mozem To poradit navstevu vseobecneho lekara, alebo gynekologa a zdoverit sa mu s problemom, on urci diagnozu, nasadi nejake lieky a vsetko bude ok:)) Drzim Ti päste:))

dskfd

no uz ti asi nenarastu ...moja mama ma tiez velke asi 4 aja skoro ziadne mensie nez jednotky preto som sa rozhodla pre plasticku operaciu po lete konecne si splnim svoj sen mat kozy..a budem oct zahodit vycpavky a kupit si plavky pekne..dufam ze setko o dopadne drz palce pa =)ak ti to tak strasne vadi chod na plastiku aj ty ak ti to az tak nevadi nauc sa stym zit.ja stym zit neviem a komplexy cely zivot z toho mat to si neviem predstavit ani..co uz kazdy je niaky =)

jeeejddaaaa

Nemusi v tom byt nic, jednoducho ich ani mat nebdues-ziadny problem s hormonami ani nic podobne- ja mam 20 a mam nulky jak vysite,,, hej sere ma to ale co uz, mozno niekedy v buducnosti to nbudem nejakym sposobom riesit...moja mamina ma tiez prsia jak hovado... jednoducho asi nemam sstastie:( aleee tak mozno t ybdues mat,opocula som ze jednej babe este aj v 20icjh narastli tak este mas cas:)

sissska

no s tým asi ťažko niečo narobíš,ja mám pomaly 21 rokov,mama má E košíky a jak tak A,B a obvod hrudníka 70-75....čo už