Jazva-čo s ňou??

slnecnica24

ja mam nad hornou perou dve jazvy po herpese a nemizne mi to.. vies co ti poradim?? zmierit sa s tym.. ja si to uz skoro vobec nevsimam a ked si dam make-up tak to skoro ani nevidno.. ved pre jednu jazvu nad hornou perou sa svet nezruti =)

RNG

Lioton a Viatromb su gely obsahujuce heparin, enzymaticky pripravok z criev prasata, ktory ma riediace ucinky na krv, tj zlepsi miestne cirkulaciu.
Je viacero enzymov , ktore riedia krv a zlepsuju cirkulaciu, ako Bromelain(z ananasu) nattokinaza(z natto kvasnej kultury) a serrapeptaza(povodne z criev hodvabnika, kde ju vyraba enterobakteria serratia E-15, probioticka bakteria)
Ja osobne odporucam kokosovy olej s cukrom na podkoznu vyzivu(prechadza cez kozu), alebo len kokosovy olej zmiesany s tekutym vitaminom E.
Tiez aloe vera gel pomaha

kikus2

Mne poradila kozna lekarka po vybrati znamienka na tvari natierat jazvu Lioton gelom. Okr. toho ze mi to chirurgicka spravila pekne mi to asi aj pomohla, lebo vzdy ked padnem a rozbijem si koleno, jazvu natriem gelom a mizne mi. Aj ked je to zvalstne, kedze ten Lioton je na krcove zily. Ale asi to v sebe nieco ma co pomaha...

miluuusa

ahoj, aj ja by som potrebovala poradit s tymto...mam jazwu na cele, dost welku, wypada ako krizik...:D som spadla na radiator ked som bola mala..:D ale aj tak to dost widno...niekto kto wie o nejkaom fajn kremiku ktory pomaha..:)) thanx