Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plavky na male prsia

Príspevok v téme: Plavky na male prsia
prsiicko

poradte mi.. som zufala.. aky vrchny diel opticky zvacsi prsia ? aky strih ? farba ? ja sa asi tento rok zase nepojdem nikde kupat ! uz kamosi teraz maju plany kde vsade chcu ist a ja uz vymyslam ze nepojdem lebo sa bojim vody a take vyhovorky mam .. ale to len preto ze sa hambim za svoju postavu ... aj tie siroke boky.. aaa.. a tie prsia :(( da sa to dajak "upravit" plavkami ?? hmm .. asi nie co ? .. ako to riesite vy ?

Julia21

Súhlasím s sanyka151 a Niky Kostik, trojuholníkový strih s nízko posadeným pásom a zaväzovanie za krk. Na škodu nie je ani typ s vypchávkami. Skvelý výber majú napríklad na Zootu a ak chcete navyše ušetriť, mám výborné skúsenosti s touto stránkou kuponer.sk , ktorá ponúka rôzne zľavové kupóny práve pre taký typ e-shopu a mnoho ďalších. Leto sa blíži, je načase oživiť šatník novými kúskami :-)

Niky Kostik

Ahoj, ja mam obvod 75 cm, uplne nulky :-) Suhlasim s trojuholnikovymi plavkami so zavazovanim okolo krku, mala som take jedny z Kenvelo a boli super. mali tiez sirsi pas pod prsiami a vystuz. Ale! Ak chces fakt plavky, ktore aj male prsia urobia krasne, tak skoc do Tezenis. Velkost 32. Budes spokojna, maju take malinke cisielka, ako nikto. vela stastia :-) A inak aj XS-ky v new yorkeri typu bondeau robia opticky vacsie prsia.

sanyka151

Baby najlepšie na male prsia su trojuholnikove na uvezovanie za krkom a doležite je aby pod trojuholnikmi mali hruby pas až do zadu a potom sa zaviaže. neviem to lepšie vysvetliť. A dalsie plus ked su ešte vystužene. ja mám obvod 78 cm čiže nulky a taketo plavky s tymto strihom mam už troje a je radosť sa chodiť kupat :)

malickaaaa

mam pocit, ze to je dobry photoshop :P alebo jej tak dobre stoja, ze aj ked su male, ukazu pekne...no ja som si uz nieco podobne skusala a bohuzial :/

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plavky na male prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk