Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plavky na male prsia

Príspevok v téme: Plavky na male prsia
prsiicko

poradte mi.. som zufala.. aky vrchny diel opticky zvacsi prsia ? aky strih ? farba ? ja sa asi tento rok zase nepojdem nikde kupat ! uz kamosi teraz maju plany kde vsade chcu ist a ja uz vymyslam ze nepojdem lebo sa bojim vody a take vyhovorky mam .. ale to len preto ze sa hambim za svoju postavu ... aj tie siroke boky.. aaa.. a tie prsia :(( da sa to dajak "upravit" plavkami ?? hmm .. asi nie co ? .. ako to riesite vy ?

malickaaaa

aha,viem ake myslis .. no mne bohuzial by taketo urcite pekny dekold nevycarovali :( nic no, idem patrat dalej a pojdem sa pre istotu pozriet do NY ci neprekvapi :D dakujem

lilyianka

-odkaz odstránený- mňa tiež napadol presne tento istý štýl vrchu ako píše baba podo mnou ..... je to fakt super ... ja mám doma takú podrpsenku a krásne to zdvihne prsia a aj ich vytvaruje

plavečky_naj

škoda no na fotke tak neukážu :( v skutočnosti su také dokonalé .. a ja mam asi štvrtku jej pŕs a sú mi dobré
www.relleciga.com

malickaaaa

no tak šup s linkom:) som zvedava, lebo si niesom istá, že viem, aké myslíš...ja som chcela podprsenkové, poriadne vystužené (či už okolo krku alebo klasické ramienka, to je jedno)

plavečky_naj

Ak by som ti mohla odporučiť odporučila by som ti vystužené plavky uviazane okoolo krku.. ja mam take male prsia že to ani možne neni :DD a čo !! vždy som sa za seba hanbila ale teraz s tymi plavkami radosť sa ukazovať :D mám vystúžené, vypchavky vyzeraju push up.. a tie plavky maju o dve velkosti viac než moje prsia a ani mi v nich neodstavaju ani mi nieje nič vidieť:) stali 15€ a su prenadherné :O idporučam :) su super maš v nich velke prsia ešte ti ich nadvihnu a ked sa pehnete vyzeraju vaše prsia na viac;) ak chceš daj mi vedieť pošlem link su naj :)

malickaaaa

mne momentalne ide hlavne o to, aby boli vystužené..ale nie len tak obyčajne, to sú aj tie klasické trojuholníkové, no ja potrebujem takú hrubú výstuž.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plavky na male prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk